FANDOM


Primary quests
Zaklínačská tajemství je úkol postupující celou hrou. Napadení Kaer Morhenu tlupou banditů, ukradení receptů, přísad a nástrojů na podstoupení mutace a v neposlední řadě zabití Lea zanechalo v zaklínačích chuť po pomstě.

Každý z nich se vydá různými směry hledat stopy po banditech, kteří si říkají Salamandra.

Fáze Editovat

Ukradená tajemství Editovat

Musím vyrazit na cestu, najít ukradená tajemství a pomstít Leovu smrt. Každý zaklínač se vydá jiným směrem a bude pátrat po lidech s broží ve tvaru salamandra.

Musím vyrazit na cestu, najít ukradená tajemství a pomstít Leovu smrt.

Získání důvěry Editovat

Měl jsem štěstí, v nedaleké vsi poblíž Wyzimy se mi podařilo zachytit stopu muže s broží ve tvaru salamandra. Zdá se, že místní o téhle takzvané "Salamandře" něco vědí, ale jsou dost podezřívaví. Musím si získat jejich důvěru a zjistit, co jsou tihle lidé od Salamandry zač a kde je najdu.

Musím si získat důvěru vesničanů a zjistit, co jsou ti lidé od Salamandry zač a kde je najdu.

Úkryt Salamandry Editovat

Tušení mě nezklamalo - vesničané věděli, kde má Salamandra úkryt. Zdá se, že bandité vybírají od místních lidí peníze za "ochranu" a z jakéhosi neznámého důvodu jim dokonce unášejí děti. Mám takový dojem, že mám co dělat s velkou organizací, ale nepředpokládám, že by měli ústředí tady v Podhradí. Nejdřív se musím dostat do jejich úkrytu, který se nachází v jednom z opuštěných domů.

Nejdřív se musím dostat do úkrytu Salamandry, který se nachází v jednom z opuštěných domů.

Vůdce gangu Editovat

Rozmluva s vůdcem gangu byla velmi zajímavá a přinesla spoustu nových informací. Zmínil se o nějakém Azaru Javedovi. Musím si to jméno zapamatovat. Alvin říkal, že se o něm bavili i bandité ve Wyzimě, takže teď vede stopa tam.

Musím do Wyzimy, sledovat stopu Salamandry.

Detektiv Editovat

Salamandra se usadila někde v tomhle městě. Sigfried tvrdil, že bych se měl spojit s nějakým soukromým vyšetřovatelem. Je to dobrý nápad - já se význam spíše v nestvůrách. V téhle věci se mi pomoc jiného profesionála bude hodit.

Rozhodl jsem se zajít za soukromým detektivem.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.