FANDOM


Přidej se
Pokud se ti povedlo objevit tuto stránku náhodou, nebo jsi přeskočil úvodní stránku, pojednávající o této encyklopedii, můžeš se vrátit zpět pomocí tohoto odkazu a získat potřebné informace. Pakliže jsi sem, ale zabloudil s jistým úmyslem, snad ti tento "článek" pomůže - slouží jako jakési "rozcestí" s klíčovými informacemi.

PŘIDEJ SE K NÁM!

Na této encyklopedii je stejně jako na mnoha jiných možné přispívat anonymně. Pakliže si však založíš účet budeš moci mnohem lépe zapadnout do naší zdejší komunity.

Co je potřeba změnit? Editovat, zrevidovat nebo vylepšit?

  • Tato encyklopedie není ani zdaleka kompletní, obsahuje mnoho informací, mnohdy i nepodložených či nepravdivých nebo nejasných, které je potřeba buď opravit, lépe vysvětlit a nebo některé články zcela předělat. Většinu takových nalezneš v kategorii - Stubs (občas využíván název pahýly).
  • Některé články jsou pro změnu nepřeložené a stále jsou ještě v anglickém jazyce. I tyto články je třeba přeložit, upravit a nebo rovnou celé přepsat svými slovy.
  • Chybějící postavy, písemnosti a mnoho dalšího. Zejména hry Zaklínač 2: Vrahové králů a Zaklínač 3: Divoký hon a jeho datadisky se potýkají s neúplným seznam postav, předmětů, úkolu a mnoho dalšího.

Jakým způsobem editovat?

  • Hledáte nějaký manuál, který by vás zasvětil do technik editování a úpravy příspěvků zde na encyklopedii? Pak neváhejte a pokračujte na tento odkaz - ZDE - budete přesměrováni na velmi podrobný manuál, který vás seznámí se vším potřebným.

HLÁŠENÍ CHYB

Prohlížel sis encyklopedii a nalezl nějakou chybu (není myšlena pravopisná, spíše chyba týkající se LORE Zaklínače)?

  • Můžeš ji ihned nahlásit prostřednictvím komentáře, který je k dispozici u každého článku ať už se jedná o postavu, knihu či předmět. Někdo z editujících ji jistě brzy opraví.
  • Případně ji můžeš sám opravit - neboť editování je povoleno i pro anonymní (nepřihlášené či registrované) uživatele.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.