FANDOM


m
Řádka 1: Řádka 1:
Vítejte na této oficiální wiki her Zaklínač I. a II., věnovaných rovněž knihám Andrzeje Sapkowského o Zaklínači. Obsah těchto stránek je zčásti originální (většina sekce věnované knihám) a zčásti je překladem téměř bezvadných stránek anglické verze této wiki (sekce her). Tyto dva světy tato wiki propojuje, mnohé vysvětluje a další připomíná.
+
[[File:Wiki.png|thumb|297x297px|centre]]
  +
<div style="text-align:justify">'''Vítejte na oficiální encyklopedii zabývající se světem Zaklínač, jemuž vdech život polský spisoval [[Andrzej Sapkowski|Andrzej Sapkowský]] a později jej doplnily videohry od polského vývojářského studia [[CD Projekt RED]].'''
   
Každý je samozřejmě "zván" a může libovolně (ale pokud možno smysluplně) kterékoli stránky měnit a jinak zkvalitňovat popis reality světa A. Sapkowského.
+
Obsah této encyklopedie je věnován jak knihám tak i videohrám, naleznete zde nespočet postav, míst, písemností a mnoho dalšího na co jste během čtení/hraní Zaklínače mohli narazit. Možná zde mnozí naleznou své odpovědi...
   
Těšíme se na případnou spolpráci s každým, kdo je ochoten věnovat těmto stránkám trochu svého drahocenného času a přispět k jejich zdokonalování.
+
'''Každý kdož se alespoň trochu vyzná ve světě Zaklínače a má chuť se o své znalosti podělit s ostatními je v našem kolektivu vítán.''' '''Přijmeme mezi sebe každého s dobrým úmyslem a chutí vylepšovat zdejší encyklopedii.''' Pakliže vás zaujala myšlenka, že bys mohl přidat a začít zde působit, editovat a přidávat nové články a diskutovat, případně hledat nedostatky a opravovat je můžeš tak učinit! A pakliže si nevíš rady kde začít, následuj tuto [[Zaklínač Wiki:Přidej se|stránku]].
   
V současnosti této wiki např. chybí sekce věnovaná hře Zaklínač II, jakákoli aktivita v této sekci je obváště vítaná.
+
'''Pakliže si nebudete vědět rady, budete mít nějaký dotaz, obraťte se na některého z [[Zaklínač Wiki:Správci|administrátorů]]. Oba administrátoři jsou aktivní a zdejší encyklopedii pravidelně navštěvují.'''
   
+
<nowiki>~~~~</nowiki>
 
<p style="text-align: right;">[[Uživatel:RogerTheGrey|RogerTheGrey]] 19. 11. 2011, 00:29 (UTC)</p>
 

Verze z 22. 6. 2018, 20:58

Wiki
Vítejte na oficiální encyklopedii zabývající se světem Zaklínač, jemuž vdech život polský spisoval Andrzej Sapkowský a později jej doplnily videohry od polského vývojářského studia CD Projekt RED.

Obsah této encyklopedie je věnován jak knihám tak i videohrám, naleznete zde nespočet postav, míst, písemností a mnoho dalšího na co jste během čtení/hraní Zaklínače mohli narazit. Možná zde mnozí naleznou své odpovědi...

Každý kdož se alespoň trochu vyzná ve světě Zaklínače a má chuť se o své znalosti podělit s ostatními je v našem kolektivu vítán. Přijmeme mezi sebe každého s dobrým úmyslem a chutí vylepšovat zdejší encyklopedii. Pakliže vás zaujala myšlenka, že bys mohl přidat a začít zde působit, editovat a přidávat nové články a diskutovat, případně hledat nedostatky a opravovat je můžeš tak učinit! A pakliže si nevíš rady kde začít, následuj tuto stránku.

Pakliže si nebudete vědět rady, budete mít nějaký dotaz, obraťte se na některého z administrátorů. Oba administrátoři jsou aktivní a zdejší encyklopedii pravidelně navštěvují.

~~~~
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.