FANDOM


Secondary quests
Nástěnka skýtá mnohá nevyslyšená přání. Mezi nimi je i smlouva od Řádu planoucí růže na jazyky topivců. Řádu, jehož posláním je hubit nestvůry. Pravděpodobně nedostatek členů je donutil se snížit a žádat cizince o vykonání jejich svatého poslání.

Návod Editovat

Scrolls generic icon letter

Smlouva na topivce

Řád planoucí růže odmění odvážné hubitele topivců. Na důkaz vykonání činu je nutné přinést 10 jazyků topivců, které převezme rytíř Sigfried z Densle v sídle Řádu.

Geralt, i přes svou ztrátu paměti, už o topivcích něco ví z plnění úkolů v Podhradí, konverzováním s místníma babkama a prodíráním se stokama, tudíž se na Topivce směle vydá do Bažin.

Tam potká Topivce na každém kroku a tudíž sehnat 10 jazyků není takový problém. Nasbírané jazyky pak, za peněžní odměnu, předá známému ze stok, Sigfriedovi.

Poznámky Editovat

  • Pokud se Geralt na začátku II. Kapitoly ve stokách vydal za Kuroliškem sám, a tedy odmítl Sigfriedovu pomoc, pak byl Sigfried pro svou neschopnost poslán střežit Špitál sv. Lebedy. Tam nemůže splnit kontrakt. Geralt tedy musí nejdřív postoupit ve vyšetřování podezřelých (viz Podezřelý: Beranina, Svědek)

Fáze Editovat

Jazyky topivců Editovat

Sigfried mi zaplatí, když mu přinesu deset jazyků topivců. Pro dokončení tohoto úkolu musíš mít v bestiáři záznam o topivcích.

  • Musím získat deset jazyků topivců pro Sigfrieda

Kořist/Kořist--need edit-- Editovat

Pokud Geralt šel na Kuroliška ve stokách sám

Už mám deset jazyků topivců. Pokud je zanesu Sigfriedovi, určitě mi za ně dobře zaplatí. Jenže za trest dostal strážní službu u lazaretu a odměnu mi bude moct dát až poté, co jej ze služby uvolní.

  • Musím zajít za Sigfriedem a vybrat si odměnu, nejdřív jej ale musí propustit ze strážní služby u lazaretu.
Pokud Geralt přijal pomoc od Sigfrieda s hledáním Kuroliška
--need edit--

Odměna Editovat

Úkol je splněný, Sigfried zaplatil ve zlatě.

  • Dostal jsem zaplaceno za jazyky topivců.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.