Zaklínač Wiki
Advertisement
Yaevinn

Yaevinn je velmi významná postava PC hry Zaklínač. Objevuje se také v Času opovržení, kde má spíše epizodní roli, je jedním z členů komanda Toruviel.

Ve hře Zaklínač[]

Ve hře už je vůdcem Scoia'tael v Temerii, snaží se využít zlata trpaslíka Vivaldiho pro svůj boj s Řádem planoucí růže. Záleží pouze na hráči, jak ve svém boji dopadne.

Úkoly[]

Zápisy do Deníku[]

Elf Yaevin je vzdělaný a výmluvný. Čiší z něj moudrost a zkušenosti. Pohrdá lidmi, považuje je za agresivní barbary a úctu cítí jedině ke kulturám starších ras. Je ale třeba přiznat, že ke mně se ten elf zbavený všech iluzí chová s respektem.

Všechno ukazuje na to, že Yaevinn plánuje ozbrojenou akci - na blatech vytvořil pro své Scoia´tael výcvikový tábor.

Scoia’tael pod velením Yaevinna zvítězili na hřbitově golemů nad Řádem planoucí růže.

Yaevinn se zajímá o památky z minulosti nelidí, které by mohly posloužit jako symboly pro jeho Scoia’tael. Ale i když přemýšlí nad dědictvím Starší krve, zůstává cynikem a pragmatikem.

Během přepadu banky v obchodní Wyzimě jsem se rozhodl pomoci Scoia’tael. Yaevinn je přesvědčen, že díky uloupeným penězům dokáže financovat povstání.

Požádal jsem Yaevinna o podporu útoku na základnu Salamandry ve Wyzimě. Elf pozvaný na setkání s Leuvaardenem souhlasil, že nám pomůže zločineckou organizaci zničit.

Na kopci nad Starým hradištěm mi můj přítel opět přispěchal na pomoc. Společně jsme se vydali do boje proti Salamandře.

Yaevinn mě obvinil ze zavinění smrti Toruviel. Došlo k boji a já elfa zabil.

Yaevinn mě obvinil ze zavinění smrti Toruviel. Nenechal jsem se vyprovokovat a elf si šel svou cestou.

Advertisement