Přihlašovací obrazovka

Zadávání souboje

Witcher: Versus (původně The Witcher: DuelMail) je bezplatná on-line flashová hra vytvořená pro společnost CD Projekt RED firmou one2tribe. V rámci hry si hráči zvolí jednu ze tří postav a s ní potom vyzývají ostatní hráče do soubojů.


Při prvním přihlášení do Witcher: Versus dostáváte na výběr ze tří herních tříd: Zaklínače, Čarodějky a Chiméry. Začínáte na úrovni 1. Každá třída má své vlastní typy útoků a obrany, které řadíte v krocích za sebe. Začínáte tím, že si z Arény přítomných hráčů vyberete protivníka. V dialogovém okně, které se otevře navolíte sadu obranných a útočných akcí podle vlastního odhadu, jak bude postupovat protihráč. Potvrzením výběru odešlete výzvu. Když výzvu obdrží protihráč, navolí svou vlastní sadu akcí podle toho, jaký postup čeká od vás. Jeho potvrzením je výběr ukončen a proběhne souboj, do kterého už ani jeden hráč nemůže zasahovat. Vítězem se stává ten, kdo má na konci souboje více staminy. Hráč, který výzvu přijal vidí výsledek okamžitě, vyzyvateli se po skončení souboje zobrazí oznámení, pod kterým si může celý zápas také prohlédnout.

Souboj

Vítězstvími hráč získává zkušenostní body(experience points), poziční body(ranking points) a Orény. Zkušenostní body vás posunují na vyšší úrovně a nakupujete za ně nová vylepšení pro svou postavu. Poziční body se sčítají a odečítají(v případě prohry) a tvoří jakýsi ukazatel vaší úspěšnosti. Za orény si pak můžete nakoupit lepší vybavení.

Ve své podstatě hra funguje jako rozvinutá a propracovanější forma kámen, nůžky, papír. Růstem na vyšší úrovně se vaše postava stává silnější a má k dispozici účinější a ničivější údery. Své umístění si můžete kdykoliv prohlédnout v seznamu hráčů, seřazeném podle pozičních bodů. Vytvořením hráčského účtu získáváte přístup i do oficiálního zaklínačského fóra, kde můžete diskutovat mj. i s tvůrci hry(pokud budou mít zájem) a hledat další hráče do duelu.

Více[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.