m (Oprava, vylepšení, postupné doplňování životopisu postavy.)
Značky: apiedit, editace z Vizuálního editoru
m
Řádek 8: Řádek 8:
   
 
== '''Zaklínač 2: Vrahové králů''' ==
 
== '''Zaklínač 2: Vrahové králů''' ==
Společně s ostatními členy Modrých pruhů následuje svého velitele za honbou na vraha Temerského krále [[Foltest|Foltesta]], který byl zavražděn na hradě [[La Valette (hrad)|La Valette]].[[Kategorie:Zaklínač 2: Vrahové králů - Postavy]]
+
Společně s ostatními členy Modrých pruhů následuje svého velitele za honbou na vraha Temerského krále [[Foltest|Foltesta]], který byl zavražděn na hradě [[La Valette (hrad)|La Valette]].
  +
  +
[[de:Ves]]
  +
[[en:Ves]]
  +
[[fr:Cyn]]
  +
[[it:Ves]]
  +
[[pl:Ves]]
  +
[[pt-br:Ves]]
  +
[[ru:Бьянка]]
  +
[[uk:Вес]]
  +
[[Kategorie:Zaklínač 2: Vrahové králů - Postavy]]
 
[[Kategorie:Zaklínač 3: Divoký hon - Postavy]]
 
[[Kategorie:Zaklínač 3: Divoký hon - Postavy]]

Verze z 21. 7. 2018, 23:57

Ves je jedinou ženskou členkou Modrých pruhůspeciálních jednotky Temerské armády. Za členství vděčí svému veliteli Vernonu Rochemu, který v ní viděl potenciální adeptku již v jejích mladých letech.

Životopis

V šestnácti letech byla Ves velmi krásnou a pohlednou dívkou což jí zachránilo život během útoku komanda Scoia'tael, které přepadlo a vypálilo její vesnici. Její krása neušla pozornosti velitele komanda, který se jí násilím zmocnil a několik následných let strávila jeho vězeňkyně Veverek.

Osvobozena byla až během zásahu Vernona Rocheho, který v ní viděl potencionální adeptku na členku Modrých pruhů v jejichž řadách nakonec stanula.

Zaklínač 2: Vrahové králů

Společně s ostatními členy Modrých pruhů následuje svého velitele za honbou na vraha Temerského krále Foltesta, který byl zavražděn na hradě La Valette.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.