FANDOM


m
(Preklad)
 
Řádka 3: Řádka 3:
 
''"Věneček upletený z bledých jemných kvítků, které příjemně voní"''.
 
''"Věneček upletený z bledých jemných kvítků, které příjemně voní"''.
   
'''Věneček z nesmrtelníku''' is příběhový předmět which is received as one of three possible rewards for killing the wraiths of the Wild Hunt for the [[poustevník]] during úkol [[Pronásledování Divokého honu]]. The other two choices are: a hut of Geralt's own (really not worth it!), or a [[Upíři: fakty a mýty|kniha o upiří]]. When Geralt asks poustevník what věneček z nesmrtelníku does, poustevník responds: "''You might find it useful...''" Later poustevník reveals that it can break a curse binding Půlnočnice.
+
'''Věneček z nesmrtelníku''' je příběhový předmět, který lze získat jako jednu ze tří odměn za zabití přízraků Divokého honu pro [[poustevník|poustevníka]] v průběhu úkolu [[Pronásledování Divokého honu]]. The other two choices are: a hut of Geralt's own (really not worth it!), or a [[Upíři: fakty a mýty|kniha o upiří]]. When Geralt asks poustevník what věneček z nesmrtelníku does, poustevník responds: "''You might find it useful...''" Later poustevník reveals that it can break a curse binding Půlnočnice.
   
 
== Úkoly ==
 
== Úkoly ==

Aktuální verze z 11. 2. 2020, 19:20

Quest Items Wreath of Immortelles

"Věneček upletený z bledých jemných kvítků, které příjemně voní".

Věneček z nesmrtelníku je příběhový předmět, který lze získat jako jednu ze tří odměn za zabití přízraků Divokého honu pro poustevníka v průběhu úkolu Pronásledování Divokého honu. The other two choices are: a hut of Geralt's own (really not worth it!), or a kniha o upiří. When Geralt asks poustevník what věneček z nesmrtelníku does, poustevník responds: "You might find it useful..." Later poustevník reveals that it can break a curse binding Půlnočnice.

Úkoly Editovat

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.