FANDOM


m
m
Řádka 3: Řádka 3:
 
# po zabití nestvůry je zapotřebí vzít povětšinou její hlavu, nabodnout ji na hák a odnést někomu, kdo za ni zaplatí
 
# po zabití nestvůry je zapotřebí vzít povětšinou její hlavu, nabodnout ji na hák a odnést někomu, kdo za ni zaplatí
 
# v každé kapitole jsou vždy právě 2 "trofejní" nestvůry <br>
 
# v každé kapitole jsou vždy právě 2 "trofejní" nestvůry <br>
O nestvůrách informují a odměny vyplácí [[Královský lovčí]] (Kapitola I., III. a V.), [[Vincent Meis]] (Kapitola II.) a [[Tobias Hoffman]] (Kapitola IV.). Pokud budete pilně zabíjet tyto nestvůry, dvakrát dostanete [[runami|runové kameny]] na vylepšení zbraní a nakonec speciální bonus za zabití všech deseti nestvůr.
+
O nestvůrách informují a odměny vyplácí [[Královský lovčí]] (Kapitola I., III. a V.), [[Vincent Meis]] (Kapitola II.) a [[Tobias Hoffman]] (Kapitola IV.). Pokud budete pilně zabíjet tyto nestvůry, dvakrát dostanete [[runy|runové kameny]] na vylepšení zbraní a nakonec speciální bonus za zabití všech deseti nestvůr.
   
   

Verze z 7. 6. 2009, 12:44

Během hry může hráč narazit až na 10 "trofejních" nestvůr. Ty mají několik společných znaků:

  1. úkol s nimi spojený se nezobrazí, dokud není bestie zabita a trofej sebrána
  2. po zabití nestvůry je zapotřebí vzít povětšinou její hlavu, nabodnout ji na hák a odnést někomu, kdo za ni zaplatí
  3. v každé kapitole jsou vždy právě 2 "trofejní" nestvůry

O nestvůrách informují a odměny vyplácí Královský lovčí (Kapitola I., III. a V.), Vincent Meis (Kapitola II.) a Tobias Hoffman (Kapitola IV.). Pokud budete pilně zabíjet tyto nestvůry, dvakrát dostanete runové kameny na vylepšení zbraní a nakonec speciální bonus za zabití všech deseti nestvůr.


Kapitola I.

Trophy Nadir
Trophy Ozzrel

Po eskortování Vesny Hood se objeví u mlýna v Podhradí topivec Nadir ("Nestvůra z jezera"). Po splnění úkolu pro Mikula se vydají jeho kamarádi propátrat zasypaný zbytek krypty. Mezi jejich těly najdete alghúla Ozzrela ("Král krypty"). Na obě příšery se vyplatí použít znamení Aard a dorazit je. Nezapomeňte odevzdat trofeje.

Kapitola II.

Trophy Cockatrice
Trophy Coccacidium

První je Velký kurolišek ve stokách, kterého můžete přemoci se Sigfriedem ("Nestvůra ve stokách"). Další je velká archespora Coccacidium v bažinách ("Krvežíznivá rostlina"). Na ni je nejlépší použít znamení Igni se skillem podpálení a útok na dálku, jinak působí značné problémy. Trofeje odevzdejte Vincentovi.


Kapitola III.

Trophy Voref
Trophy Moa

Woref ("Bílý tesák") je k nalezení u hřbitova golemů, zvláště po dokončení úkolu "Čas sklizně". Na ostrůvku mezi hájem druidů a bývalým táborem Scoia'tael (nyní Salamandry) je velká wyverna Moa ("Dravá wyverna").

Oba by neměli představovat problém, trofeje vybere Lovčí.


Kapitola IV.

Trophy Teyu
Trophy Ureus

U potoka poblíž "opuštěného domu na kopci" v Polích je agresivní kněz rybolidí Teyu s přáteli ("Kněz rybolidí") a v kryptě v Polích prastarý nekrofág Ureus ("Letitý nekrofág"). Trofeje vybírá Tobias Hoffman.


Kapitola V.

Trophy Vesper
Trophy Lilly
V druidské jeskyni najdete opět Královského lovčího, který ani v těchto časech nepřestal plnit své úkoly. Pak stačí už jen pobít v noci na kopci s kryptou strigy garkaina Vespera ("Krvavá křídla") a bruxu Lilly ("Upírka z bažín").


Pokud jste odevzdali všech deset trofejí, promluvte si opět s Lovčím. Je bez peněz, ale chce vás ocenit a nabídne vám proto jeden ze svých mečů - stříbrný nebo železný.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.