Trh

Trh z Kupecká čvtrť – tętniącej życiem w ciągu dnia: klienci falować i buskers i bards grać swoje instrumenty wśród kupców paczek, pakietów i stragany. On ogromne hałdy soli w błyszczący światłem słonecznym.

Ze względu na stan wojenny, choć normalne, łamanie prawa człowieka quiets ruchu w dół, gdy noc, pozorna curfew nie robi nic, aby zatrzymać kikimora a Salamandra.

Sprzedawca z Zerrikanii

Živočišné přísady

Alchemysta

powinny być bardziej słusznie nazywany zielarz. Nakupuje a prodává składniki, amulety, jak grzechotki, a także knihy a svitky.

Sprzedawca napitku

Sprzedawca napitków
  • Nakupuje a prodává Jídlo i Nápoj, ale nie alkohol (chyba że masz go sprzedawane niektóre).


Knihkupec

Knihkupec

w deszczowe dni, to można znaleźć huddled zazwyczaj z kilku innych kupców tuż za jego stoisko naprzeciwko kowalskie obszar. On prowadzi regularnych godzin.


Handlarz bronią

Handlarz bronią

Jest jednym z ludzi, którzy sprzedają Mistrovská koženice. On także akcja jego inwentarza z płatnerz na placu poza Nový Narakort.


Miecznik

Miecznik

Kupiec

Leuvaarden klon, w ciemnoniebieskim. On sprawia, że niektóre ukrytych zagrożeń i spędza dzień obok księgarza. On znajduje się w nocy, co go do domu, który jest w tucked trochę dziedziniec z posągu Melitele, tuż na zachód od Bramy Mariborska. W dzień lub w nocy, jednak wciąż mówi w zagadki i zagrożeń.

Pod murami

Ostatní obchodníci

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.