Řádek 52: Řádek 52:
   
 
== Alej podél stěn ==
 
== Alej podél stěn ==
* '''Řezník'''. Kupuje i sprzedaje [[Jídlo|mięso]], kupuje zaś [[Jídlo]], [[alkohol]] i [[Olej Przeciw Upiorom]]. On jest wspaniałym źródłem politycznej "informacje" i on również ma psa o nazwie Adda.
+
* '''Řezník'''. Nakupuje a prodává [[Jídlo|mięso]], nakupuje [[Jídlo]], [[alkohol]] a [[Olej Przeciw Upiorom]]. On je dobrý zdroj informací a psa s názvem 'Adda'
* '''Sprzedawca ryb'''. Kupuje i sprzedaje [[Jídlo|ryba]] i [[Jídlo|vykuchaná ryba]], tylko.
+
* '''Sprzedawca ryb'''. Nakupuje a prodává [[Jídlo|ryba]] a [[Jídlo|vykuchaná ryba]], jenom.
* '''Obchodník''' (Julian klon czerwony pierwotnie noszenie, noszenie się od szarej [[Edycja Rozszerzona]]). Kupuje i sprzedaje [[Dárky]]. On również wędruje wokół, więc można go odnaleźć [[targ|rynku]] również.
+
* '''Obchodník''' (Julian naklonujeme nosí červené nebo šedé, protože [[Rozšířené vydání]]). Nakupuje a prodává [[Dárky]]. Ten lze najít také putování kolem hlavní oblasti trhu.
   
 
== Ostatní obchodníci ==
 
== Ostatní obchodníci ==

Verze z 5. 6. 2009, 16:07

Trh

Trh z Kupecká čvtrť

Zerrikánský obchodník

Živočišné přísady

Alchymista

Nakupuje a prodává komponenty, amulety a chřestítka, stejně jako knihy a svitky.

Prodejce nápojů

Prodejce nápojů
  • Nakupuje a prodává potraviny a nápoje, ale žádný alkohol (není-li dříve, budete mít prodáno ho někteří).


Knihkupec

Knihkupec

když prší, že lze najít schovaný obvykle s několika dalšími kupci, v zadní části jeho stánku, kterým čelí kovářské oblasti. Udržuje pravidelný hodin.


Obchodník se zbraněmi

Obchodník se zbraněmi

Je jedním z lidí, kteří prodávají Mistrovská koženice. Také akcie jeho inventarizaci s armorer na náměstí mimo Nový Narakort.


Mečíř

Mečíř

Obchodník

Leuvaarden klon, w ciemnoniebieskim. On sprawia, że niektóre ukrytych zagrożeń i spędza dzień obok księgarza. On znajduje się w nocy, co go do domu, który jest w tucked trochę dziedziniec z posągu Melitele, tuż na zachód od Bramy Mariborska. W dzień lub w nocy, jednak wciąż mówi w zagadki i zagrożeń.

Alej podél stěn

Ostatní obchodníci

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.