Řádek 57: Řádek 57:
   
 
== Ostatní obchodníci ==
 
== Ostatní obchodníci ==
* '''Platnéř''' – można znaleźć na placu obok [[Nový Narakort]] a [[Strážnice]]. On nie jest członkiem kupca cechowe, ale sprzedaje [[Zbraně]], [[Zbroje]] a [[Brousky a runové kameny]], a także ogólne informacje na temat stanu rzeczy w handlowa. Jego inwentarza (prawdopodobnie jego sklepu szablon) jest identyczny do tego z [[#Obchodník se zbraněmi|Obchodník se zbraněmi]].
+
* '''Platnéř''' – lze nalézt na náměstí přiléhající [[Nový Narakort]] a [[Strážnice]]. Není členem představenstva [[Kupecký cech]], ale prodává [[Zbraně]], [[Zbroje]] a [[Brousky a runové kameny]], a obsahuje také některé obecné informace o stavu věcí v obchodní čtvrti.
   
 
[[Kategorie:Lokace]]
 
[[Kategorie:Lokace]]

Verze z 5. 6. 2009, 16:30

Trh

Trh z Kupecká čvtrť

Zerrikánský obchodník

Živočišné přísady

Alchymista

Nakupuje a prodává komponenty, amulety a chřestítka, stejně jako knihy a svitky.

Prodejce nápojů

Prodejce nápojů
  • Nakupuje a prodává potraviny a nápoje, ale žádný alkohol (není-li dříve, budete mít prodáno ho někteří).


Knihkupec

Knihkupec

když prší, že lze najít schovaný obvykle s několika dalšími kupci, v zadní části jeho stánku, kterým čelí kovářské oblasti. Udržuje pravidelný hodin.


Obchodník se zbraněmi

Obchodník se zbraněmi

Je jedním z lidí, kteří prodávají Mistrovská koženice. Také akcie jeho inventarizaci s armorer na náměstí mimo Nový Narakort.


Mečíř

Mečíř

Obchodník

(Leuvaarden klon, v tmavě modré). Dělá některým skrytým hrozbám a tráví své dny vedle knihkupec. Ten je možné nalézt na noc, na svůj domov, který je zastrčený do malého nádvoří se sochou Melitele, jen na západ od Mariborská brána. Je velmi pokrytecký.

Alej podél stěn

Ostatní obchodníci

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.