FANDOM


(Založena nová stránka: Ahoj, na svém blogu jsem zveřejnila detailní manuál k základní editaci článků. Myslíš, že by ho šlo pověsit někam viditelněji? Aby k němu lidé měli p…)
 
 
Řádka 1: Řádka 1:
Ahoj, na svém blogu jsem zveřejnila detailní manuál k základní editaci článků. Myslíš, že by ho šlo pověsit někam viditelněji? Aby k němu lidé měli přístup? Na hlavní stránce je odkaz Tutoriál s odkazem na anglický generický tutoriál, který podle mě moc lidem nepomůže (já rozhodně začínala bez něj). Dej mi pak vědět, jak ses rozhodl :)
+
Ahoj, na svém blogu jsem zveřejnila detailní manuál k základní editaci článků. Myslíš, že by ho šlo pověsit někam viditelněji? Aby k němu lidé měli přístup? Na hlavní stránce je Tutoriál s odkazem na anglický generický tutoriál, který podle mě moc lidem nepomůže (já rozhodně začínala bez něj). Dej mi pak vědět, jak ses rozhodl :)
   
 
https://zaklinac.fandom.com/wiki/User_blog:Firabreathes/Editujete%3F_A_chcete_to_um%C4%9Bt_l%C3%A9pe%3F<ac_metadata title="Tutoriál"> </ac_metadata>
 
https://zaklinac.fandom.com/wiki/User_blog:Firabreathes/Editujete%3F_A_chcete_to_um%C4%9Bt_l%C3%A9pe%3F<ac_metadata title="Tutoriál"> </ac_metadata>

Aktuální verze z 4. 9. 2019, 00:40

Ahoj, na svém blogu jsem zveřejnila detailní manuál k základní editaci článků. Myslíš, že by ho šlo pověsit někam viditelněji? Aby k němu lidé měli přístup? Na hlavní stránce je Tutoriál s odkazem na anglický generický tutoriál, který podle mě moc lidem nepomůže (já rozhodně začínala bez něj). Dej mi pak vědět, jak ses rozhodl :)

https://zaklinac.fandom.com/wiki/User_blog:Firabreathes/Editujete%3F_A_chcete_to_um%C4%9Bt_l%C3%A9pe%3F

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.