Zaklínač Wiki
Advertisement
Zaklínač Wiki
Následující článek potřebuje ještě hodně práce, aby byl kompletní! Stejně tak mnoho dalších článku.

Pokud víte něco o tomto článku či o nějakém jiném více než je již napsáno, neváhejte a editujte. Nevíte jak správně editovat příspěvky a potřebujete poradit? Navštivte detailně zpracovaný manuál, který vás provede základy.


Talar, vlastním jménem Bernard Ducat je všestranný člověk, překupník kradeného zboží, který prodává mnoho užitečných věcí a také špión, který má mnohém velmi dobré informace. Podobně jako skoro každý ve hře Zaklínač i on má své "tajemství". Talarův slovník je velmi vulgární. Lze si s ním zahrát kostky nebo gwint.

Objevuje se v první videohře ze světa zaklínače a také ve třetím díle zvaném Zaklínač 3: Divoký hon.

Zaklínač[]

Talar se s Geraltem z Rivie setká v Temerském městě Wyzima, když jej navštíví v jeho domě. Později se jejich cesty ještě několikrát střetnou, například během recepce na kterou je zaklínač pozván Nilfgaardským kupcem.

Související úkoly[]

Zápisy do Deníku[]

Talar
V klášterní Wyzimě bydlí překupník jménem Talar. Talar se nějak dostal k Berengarovým věcem, taky se u něj dá koupit kradené zboží. Překupník je odporný chlap a má výjimečně jedovatý jazyk. Během dne ho lze najít v jeho obchodě v domě v klášterní Wyzimě.

Spousta stop ukazovala na to, že Talar spolupracuje se Salamandrou, ale překupník je nevinný.

K mému překvapení byl překupník Talar pozván na recepci kupce Leuvaardena, kde byli přítomní pouze bohatí a vlivní lidé.

Ukázalo se, že Talar je šéfem temerské rozvědky a profese překupníka je prostě jedna z částí jeho práce špeha.

Hrabě de Wett obvinil Talara ze zrady. Na příkaz de Wetta jsem šéfa temerské rozvědky zabil.

Znovu jsem se setkal s Talarem v komnatách královského zámku. Vypadá to, že je Foltest s počínáním mistra špeha spokojený a Talar je zase spokojený s naší vzájemnou spoluprací.

Talar dal do prodeje zaklínačské vybavení Berengara. Zajímalo by mě, jak se mu ty věci dostaly do rukou.

Na malého překupníčka má Talar překvapivě rozsáhlé kontakty nejen mezi drobnými zlodějíčky, ale také mezi vlivnými lidmi.

Kruh známých překupníka je opravdu velký. Patří do něj i městští strážníci.

Talar se zajímá o politickou situaci ve Wyzimě a sleduje případ jakýchsi falzifikátů.

Galerie[]

Advertisement