Zastánce demokracie v knihách Andrzeje Sapkowského, přezdívaný Kalous.

Původně v prestižní hodnosti císařského koronera, zradil císaře a přidal se k povstalecké klice vysoké šlechty s cílem svrhnout císařství. Jeho hlavním úkolem bylo vypátrat a zabít princeznu Ciri, což se mu i téměř povedlo. Díky němu hyzdí Ciri velká jizva na tváři, když ji jen těsně minul vrhací hvězdicí. Nakonec se přidal k arcimágovi Vilgefortzovi a se zbytkem svých lidí byl zatčen při přepadení hradu Stygga speciálními oddíly nifgaardské armády; po procesu byl odsouzen k trestu smrti.
Nutno podotknout, že jeho zájem o zavedení demokracie ve světě pramenil pouze v jeho přesvědčení, že "lůzu" je možné daleko lépe ovládat než bohaté a mocné, už proto, že se dá snadněji "koupit" líbivou politikou a stačí jí pouze iluze moci a vlivu, zatímco moc reálná by mohla zůstat u něj a jeho přátel.

Konec spoileru.

Poznámka:

Ve hře Zaklínač 3 - Divoký Hon, pomáhá Geralt z průšvihu svému trpasličímu kamarádovi Zoltanovi, v úkolu - Nebezpečná hra. Při plnění tohoto úkolu navštíví dům Ceasera Bilzena, který vlastní zajímavou sbírku artefaktů. Mezi svými sběratelskými kousky se nalézá také provaz na kterém byl Stefan Skellen oběšen.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.