FANDOM


(Poznámky)
(Poznámky)
Řádka 19: Řádka 19:
 
== Poznámky ==
 
== Poznámky ==
 
* Prodává ji [[Julián]], k nalezení na mnoha místech v [[:Kategorie:Kapitola IV|Kapitole IV]] ([[Bahnice]], [[Pole]], ...)
 
* Prodává ji [[Julián]], k nalezení na mnoha místech v [[:Kategorie:Kapitola IV|Kapitole IV]] ([[Bahnice]], [[Pole]], ...)
* Její [[Vilgefortz|autor ]]je velice důležitou postavou v literární předloze
+
* Její [[Vilgefortz|autor ]] je velice důležitou postavou v literární předloze
   
   

Verze z 20. 10. 2011, 18:15

Books Generic other Starší krev
Vilgefortz z Roggeveenu

"Předávání genu Lary Dorren není možné dokonale sledovat. V propasti historie zmizela celá pokolení, obraz zatemňují nejasné rodokmeny bastardů, cílené falšování historie i prostý nedostatek zdrojů. V mnoha případech se Starší krev rozředila a ztratila svou moc. Kromě toho ne každé zřídlo vděčí za své schopnosti přítomnosti genu Lary. Nemnozí, u nichž se projevila mutace, mají nezvyklé schopnosti. Dokáží cestovat časem a prostorem a mají i značné magické schopnosti. Jejich talenty jsou však divoké a neovladatelné. Objevují se pod vlivem stresu nebo silných emocí a překvapují i svého majitele.

Dějiny znají případy poutníků časem a prostorem, schopných cestování pouze za pomoci vrozených schopností. Z toho důvodu musí bratrstvo čarodějů dávat na děti - zřídla - výjimečný pozor a vychovávat je pod bedlivým dohledem."

Zápisy do Deníku

Rejstřík:

Cena

 Nákup Prodej
80 Items Oren  16 Items Oren 


Poznámky

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.