Zaklínač Wiki
Advertisement
Sigfried z Denesle

Sigfried z Denesle je velmi významná postava PC hry Zaklínač. Mladý rytíř řádu Planoucí růže, plný idealismu a touhy konat dobro, může se však nechat strhnout svým fanatismem a rasovými předsudky svých představených.

Úkoly[]

Zápisy do Deníku[]

Sigfried z Denesle, rytíř Řádu planoucí růže, je idealistou dodržujícím stanovené předpisy, ale stále si uchovává vlastní zdravý rozum. Je upřímný, otevřený a narozdíl od většiny svých bratří není ovlivněn předsudky. Nelze mu upřít odvahu - nebál se sám vejít do stok a bojovat s kuroliškem.

Společně se Sigfriedem jsme porazili kuroliška. Rytíř je nejen dbalý předpisů, ale také zběhlý v bojových uměních.

Vojáci Řádu pod velením Sigfrieda na hřbitově golemů zvítězili nad Veverkami.

Mám pocit, že Sigfried začíná přicházet o iluze. Zjistil, že zabíjení příšer nezlikviduje všechno zlo na světě a oddanost Řádu ho někdy nutí vybrat si větší zlo.

Během útoku na banku v obchodní čtvrti jsem se společně se Sigfriedem postavil Yaevinnovi a jeho komandu. Útok vzbouřenců rytíře upevnil v přesvědčení, že nechuť Řádu k nelidem je opodstatněná.

Požádal jsem Sigfrieda o podporu při útoku na sídlo Salamandry ve Wyzimě. Rytíř pozvaný na setkání s Leuvaardenem souhlasil, že nám pomůže zločineckou organizaci zničit.

Na kopci nad Starým hradištěm mi můj přítel opět přispěchal na pomoc. Společně jsme se vydali do boje proti Salamandře.

Sigfried z Densley zahynul mou rukou, protože mi bránil v cestě k velmistrovi. Zůstal Řádu věrný až do konce.

Advertisement