FANDOM


(Založena nová stránka: Rowan je vévodstvé v Nilfgaardské říši, jenž je známé pěstováním mandragory. Jeho hlavním městem je Darn Rowan. Toto vévodství bylo jedním z pr…)
 
Řádka 1: Řádka 1:
Rowan je vévodstvé v [[Nilfgaardské říši]], jenž je známé pěstováním mandragory. Jeho hlavním městem je [[Darn Rowan]]. Toto vévodství bylo jedním z prvních které [[Nilfgaard]] pohltil do své říše. Ve druhé polovině 13. století bylo již zcela Nilfgaardizováno. Leží daleko od hlavního města impéria pravděpodobně v blízkosti [[Ymlacu]] a [[Vicovara]]. Rowan je známé svou kopcovitou krajinou, řezané řekou a zalesněné stále zelenajícími stromy. Přestože se v zimě v jižní části kontinentu často objevuje sníh.
+
Rowan je vévodství v [[Nilfgaardské říši]], jenž je známé pěstováním mandragory. Jeho hlavním městem je [[Darn Rowan]]. Toto vévodství bylo jedním z prvních které [[Nilfgaard]] pohltil do své říše. Ve druhé polovině 13. století bylo již zcela Nilfgaardizováno. Leží daleko od hlavního města impéria pravděpodobně v blízkosti [[Ymlacu]] a [[Vicovara]]. Rowan je známé svou kopcovitou krajinou, řezané řekou a zalesněné stále zelenajícími stromy. Přestože se v zimě v jižní části kontinentu často objevuje sníh.
 
Rowanské vévodství dostala v roce 1267 darem [[Cirilla Fiona Elen Riannon]] (falešná [[Ciri]]) od císaře [[Emhyra var Emreis]].
 
Rowanské vévodství dostala v roce 1267 darem [[Cirilla Fiona Elen Riannon]] (falešná [[Ciri]]) od císaře [[Emhyra var Emreis]].
 
V roce 1267 bylo vévodství dáno Cirillou Fionou od Emhyr var Emreis.
 
V roce 1267 bylo vévodství dáno Cirillou Fionou od Emhyr var Emreis.

Verze z 12. 5. 2019, 12:09

Rowan je vévodství v Nilfgaardské říši, jenž je známé pěstováním mandragory. Jeho hlavním městem je Darn Rowan. Toto vévodství bylo jedním z prvních které Nilfgaard pohltil do své říše. Ve druhé polovině 13. století bylo již zcela Nilfgaardizováno. Leží daleko od hlavního města impéria pravděpodobně v blízkosti Ymlacu a Vicovara. Rowan je známé svou kopcovitou krajinou, řezané řekou a zalesněné stále zelenajícími stromy. Přestože se v zimě v jižní části kontinentu často objevuje sníh. Rowanské vévodství dostala v roce 1267 darem Cirilla Fiona Elen Riannon (falešná Ciri) od císaře Emhyra var Emreis. V roce 1267 bylo vévodství dáno Cirillou Fionou od Emhyr var Emreis.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.