FANDOM


People Raymond full

Geralt se o Raymondu Maarloevovi dozví jako o soukromém detektivu od rytíře Sigfrieda, když spolu tito dva opouštějí stoky poté, co zabili kuroliška a jsou přepadeni Salamandrou.

Po krátkém boji Siegfried Geraltovi navrhne, aby detektiva navštívil; což Geralt musí udělat, detektiva v ulicích Wyzimy nepotkáte.

Maarloeve se rozhodne pomoci Geraltovi při jeho pronásledování tajné organizace Salamandra; protože, stejně jako zaklínač i detektiv tuto organizaci nemá zrovna v oblibě. (Ačkoli to nikdy neřekne přímo, Salamandra stojí za vraždou jeho ženy, syna a psa)

Později v průběhu příběhu je Raymond zavražděn Azarem Javedem, který na sebe vezme detektivovu podobu, čehož se snaží zneužít proti Geraltovi. Tomu to však prozradí jeho zaklínačský medailon, který se v 'detektivově' přítomnosti silně rozvibruje, prozrazuje tak magickou iluzi. Dalším důkazem je krabička fisstechu na stole.

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

Najal jsem si detektiva Raymonda Maarloeva, aby mi pomohl odhalit velitele Salamandry. Raymond je zahořklý a cynický, nehne palcem, pokud mu nezaplatím, ale je to profesionál. Dobře informovaný profesionál.

Získal jsem důkazy, že se za detektiva někdo vydává.

Objevil jsem detektivovo tělo. Někdo si všiml, že s ním spolupracuji, zabil ho a z neznámých důvodů se za něj vydával.

Rozmluva s Raymondem vám poskytne i další zápisy do Deníku; a to:

Konec spoileru.

Poznámky Editovat

Galerie Editovat

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.