m (Editace uživatele „RogerTheGrey“ (diskuse) vráceny do předchozího stavu, jehož autorem je „Phobos5“)
Řádek 44: Řádek 44:
 
Musím se zlepšit a konečně dát [[Hugo Beronda|Hugovi Berondovi]] nakládačku.
 
Musím se zlepšit a konečně dát [[Hugo Beronda|Hugovi Berondovi]] nakládačku.
 
===Vítězství nad Berondou===
 
===Vítězství nad Berondou===
Porazil jsem v pěstním souboji [[Hugo Beronda|Huga Berondu]]. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 4000 XP)
+
Porazil jsem v pěstním souboji [[Hugo Beronda|Huga Berondu]]. Měl bych si najít silnějšího soupeře. ''Měl bych si najít silnějšího soupeře. ''(výběr odměny + 4000 XP)
 
===Souboj se Skálou===
 
===Souboj se Skálou===
 
Musím se zlepšit a konečně dát [[Skála|Skálovi]] nakládačku.
 
Musím se zlepšit a konečně dát [[Skála|Skálovi]] nakládačku.

Verze z 16. 2. 2012, 14:30

Secondary quests.png

Co by to bylo za hospodu bez pořádné rvačky? V každé krčmě najdete někoho, kdo vám bude chtít dát přes hubu. Stačí mít peníze na vstupní sázku a vzhůru do světa rváčů. Občas budete muset bojovat i mimo hospodu, avšak to jen zřídka.

Návod

Game Interaction icon fistfight.png

Kliknutím levého tlačítka myši na soupeře zaútočíte a pravým tlačítkem vykrýváte jeho útoky. Při boji vyhrává ten, kdo sníží tomu druhému energii až témeř do minima.

Nedaří se vám vyhrát? Ve vašem stromu dovedností najdete pár talentů, které se soubojů přímo týkají a vyplatí se do nich investovat:

CharDev Strength 2 3.png Bijec (síla) - Odblokuje posílení v pěstním souboji

CharDev Dexterity 2 3.png Boj zblízka (obratnost) - Odemkne všechny údery boje zblízka

Rozhodně na tyto souboje nezapomínejte! Jsou totiž součástí úkolu nazvaného Pěstní souboje a jeho plnění samozřejmě znamená získávání dalších zkušenostních bodů!

Fáze

Pěstní souboj

  • tato fáze není důležitá (je snadné ji přehlédnout)

Eskel a já jsme spolu zápasili. Potřebuji nějakého učitele pěstního souboje. Měl bych hledat příležitosti, jak zlepšit své dovednosti. Měl bych hledat příležitosti, jak zlepšit své dovednosti pěstního souboje. (1000 XP)

Souboj s Tlustým Fredem

Musím se zlepšit a konečně dát Tlustému Fredovi nakládačku.

Vítězství nad Tlustým Fredem

Porazil jsem v pěstním souboji Tlustého Freda. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 2000 XP)

Souboj s Fazolákem

Musím se zlepšit a konečně dát Butteru Fazolákovi nakládačku.

Vítězství nad Fazolákem

Porazil jsem v pěstním souboji Buttera Fazoláka. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 3000 XP)

Souboj s Berondou

Musím se zlepšit a konečně dát Hugovi Berondovi nakládačku.

Vítězství nad Berondou

Porazil jsem v pěstním souboji Huga Berondu. Měl bych si najít silnějšího soupeře. Měl bych si najít silnějšího soupeře. (výběr odměny + 4000 XP)

Souboj se Skálou

Musím se zlepšit a konečně dát Skálovi nakládačku.

Vítězství nad Skálou

Porazil jsem Skálu. Říkal, že zná jen jednoho člověka, který je lepší než on a to je jeho starý učitel. Žije prý na blatech za Starou Wyzimou. Musím se utkat v pěstním souboji se Skálovým učitelem. (výběr odměny + 5000 XP)

Právo odvety

Porazil jsem mistra boxera. Uznal moje vítězství, ale prohlásil, že má právo na odvetu. Naklepu mu kosti ještě jednou. Musím dát mistru boxerovi možnost odvetného zápasu.

Vítězství nad mistrem všech mistrů

Porazil jsem mistra podruhé a vyrazil jsem mu přitom zub. Tentokrát moje vítězství konečně uznal. Mistr uznal moje vítězství. (5000 XP)

Mistr nad mistry

Porazil jsem mistra všech mistrů. Jsem teď největším boxerem známého světa. Jsem nejlepší boxer na celém známém světě. (Quest Items Zdeneks tooth.png + 6000 XP)

Video

thumb|500px|left

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.