FANDOM


Primary quests
Při získávání důvěry tří hlavních zkurvysynů Podhradí, pro takzvaného černoprdelníka Velebníčka, musí Geralt vyhledat Harena Brogga. Brogg je překupník a bydlí na pobřeží v rybářské čtvrti. Chce po zaklínači, aby ho zbavil utopenců, kteří mu po nocích ničí zboží a plaší zákazníky.

Návod

Pro aktivaci úkolu musí Geralt nejdřív promluvit s Velebníčkem. Ten mu řekne, že si nejdřív musí získat důvěru místních vážených občanů. Harena, Ody, a Mikula.

Nehledě na to, jestli se za Harenem vydá jako za prvním nebo posledním, dostane po krátkém dialogu za úkol zbavit se utopenců v přístavu.

Aby se utopenci objevili, musí Geralt počkat do noci. Utopenci se objevují na sever od Harenova domu, směrem k mostu, kde se nachází Mikul. Poznávacím prvkem je několik beden a skladovacích uren, po různu rozmístěných na břehu řeky.

Po úspěšném zabití všech utopenců se úkol aktualizuje a objeví se tlupa elfů. Ti chtějí, aby jim Geralt zboží předal. Po dialogu a rozhodnutí se Geralt vrací k Harenovi a dokončuje úkol.

Poznámky

  • Volbu, kterou Geralt při setkání s elfy učiní , hraje zásadní roli v II. kapitole při plnění některých úkolů, viz Horké zboží a Krysa.

Fáze

Utopenci

Haren má problém s utopenci. V noci napadají zákazníky, kteří si na břeh řeky přicházejí prohlédnout jeho zboží. Slíbil jsem, že mu pomůžu. Musím večer zajít na břeh řeky a zabít utopence, kteří se tam objeví.

  • Musím pozabíjet utopence, kteří se v noci objevují na břehu řeky.

Utopenci

Pobil jsem všechny utopence v okolí, což by prozatím mělo stačit. Zkontroluji, zda je všude klid, a pak si dojdu k Harenovi pro odměnu.

  • Pobil jsem všechny utopence. Musím to povědět Harenovi.

Elfové

Pokud se rozhodne nechat zboží Elfům:

Vyřešil jsem tu záležitost s utopenci a pak jsem prodal Harenovo zboží elfům. Musím si s ním promluvit.

Pokud se rozhodne odmítnout nechat zboží Elfům:

--need edit--

  • Musím si promluvit s Harenem.

Harenova důvěra

Ukázalo se, že elfové, na které jsem narazil, jsou Scoia'tael. Haren s nimi obchoduje, což je poměrně riskantní. Zaplatil mi za mé služby a zdá se, že jsem si získal jeho důvěru, co se týče Salamandry.

  • Podařilo se mi získat si Harenovu důvěru.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.