Zaklínač Wiki
Advertisement

Secondary quests.png

Chrámová čtvrť není jen o smradu, kurvách a zlodějích. Občas se najde někdo z Obchodní čtvrti, kterému v kapsách chrastí peníze.

Návod[]

Úkol začíná konverzací s Konrádem, který po večerech sedává v krčmě U Chlupatého medvěda. Stěžuje si na místní břečku a doufá v nějaké pořádné víno. Takové, které se nachází ve sklepě domu v Chrámové čtvrti.

A protože tam víno neleží jen tak, ale sousedí mu jakási monstra, pošle na tento náročný úkol zaklínače a přislíbí mu odměnu 200 orénů.

Zaklínač, vybaven kuráží, mečem, lektvary, oleji a znalostí příšer se tam vydá, aby víno zachránil. V domě narazí na přízraky a nekrofágy. Všechny pobije, vezme víno a vrací se za Konrádem.

Konrád zaklínači poví, že peníze už propil a že si vezme jen jednu lahev. Zaklínač mu na to může odpovědět třemi způsoby, které však nic nemění na tom, že žádné peníze nemá a že v krčmě bohužel nejde tasit zbraň.

Může Konrádovi nechat jednu lahev, načež bude o lahev chudší. Může mu říct, že bez peněz žádná lahev nebude, načež se Konrád nafoukne a řekne, že se zaklínačům nedá věřit. Nebo mu Geralt může říct, že vlastně žádné víno nemá. Na to Konrád reaguje neagresivněji a požaduje, aby ho zaklínač nechal být.

Poznámky[]

  • Pokud hráč chce vzácnější přísady, měl by si před vstupem do domu přečíst knihu o Přeludech a nekrofázích, konkrétně Graveirech.
  • Dům se nachází u východu ze stok, vedle domu Raymonda Maarloeva.
  • Některé fáze lze přeskočit, pokud hráč dům vyplenil před zadáním úkolu. Na povaze posledního sdělení Konrádovi a dokončení úkolu však závisí to, jestli má Geralt v inventáři Velmi staré víno.

Fáze[]

Dobré víno[]

Jakýsi výstřední mladík mne požádal, abych mu obstaral velmi vzácné víno. To dostanu v domě s nejlépe zásobeným sklípkem. Jediný háček je v tom, že v onom sklípku se usadily nějaké potvory.

  • Z domu s nejlépe zásobeným sklípkem mám přinést vzácné víno.

Jak se dostanu k cíli[]

Dům s vinným sklípkem leží přímo vedle stok. Když projdu branou na hráz, je to dům za první křižovatkou.

  • Když projdu branou na hráz, je to dům za první křižovatkou.

Do hospody[]

Myslím, že Konrád chtěl přesně tohle víno. Musím zajít do hospody a předat mu je.

  • Musím večer zajít do hospody a dát Konrádovi víno.
Nehledě na zaklínačovu odpověď:

Úkol splněn[]

Vykonal jsem, co po mně Konrád chtěl, a i když mi nezaplatil penězi, rozhodně jsem na tom neprodělal.

  • S Konrádem jsme si kvit.
Advertisement