Zaklínač Wiki
Advertisement

Secondary quests.png

Trpasličí dentista Zahin Schmartz, bydlí v Chrámové čtvrti, kde se objeví až v Kapitole III. Má zajímavého koníčka - sbírá zuby, především pak ty exotické nebo jinak výjimečné. Geraltovi zadá úkol "Nebude to bolet", tento úkol sice dostanete již v Kapitole III, ale splnit jej lze až v Kapitole V.

Návod[]

!POZOR! na zuby požíračky z Kapitoly IV - Zahin se bez nich neobejde a žádné skladiště v Kapitole V není, je tedy nutné je mít stále u sebe (a nejpozději si je vyzvednout u Marigolda hned po návratu do Wyzimy).
Zuby alpů je možné získat v jedné ze starodávných krypt, všechno ostatní by neměl být problém sehnat.

Více viz diskuze.

Ceník[]

Trpasličí dentista Zahin Schmartz ocení ve své sbírce tyto exempláře:

Popis Odměna XP
Zuby zvířat Zuby zvířat 50 orénů 1000
Lebka barghesta Lebka barghesta 50 orénů 1000
Fledeří tesáky Fledeří tesáky 100 orénů 1000
Zuby požíračky Zuby požíračky 125 orénů 1000
Čelist nekrofága Čelist nekrofága 150 orénů 1000
Tesáky alpy Tesáky alpy 150 orénů 1000
Zub slavného boxera Zub boxera Zdeňka 250 orénů 1000
the dentist, Zahin Schmartz

Poznámky[]

Fáze[]

Zuby nestvůr[]

Trpasličí dentista propadl sběratelské vášni. Má zájem o všechny možné zuby, jaké se mi podaří najít. Největší zájem má samozřejmě o zuby nestvůr. Trpasličí dentista vykupuje zuby různých nestvůr.

Zuby barghestů[]

Trpasličí dentista ode mě koupil zuby barghesta i s celou lebkou. Určitě dentistovi seženu ještě další neobvyklé zubní exempláře. (50 orénů + 1000 XP)

Čelist[]

Čelist nekrofága zubaře velmi zaujala. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (150 orénů + 1000 XP)

Fleddeří tesáky[]

Dentistova sbírka se rozrostla o fleddeří tesáky. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (100 orénů + 1000 XP)

Zuby požíračky[]

Dentistova sbírka se rozrostla o zuby požíračky. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (125 orénů + 1000 XP)

Špičáky alpa[]

Zubař měl radost, když jsem mu přinesl špičáky alpa. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (150 orénů + 1000 XP)

Zuby nestvůr[]

Dentista ode mě koupil zuby nestvůr, i když jsou prý poměrně běžné. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (50 orénů + 1000 XP)

Zub boxera Zdeňka[]

Dentista se div samým štěstím nerozplakal, když jsem mu přinesl zub slavného boxera. Zjevně je to naprostý unikát. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (250 orénů + 1000 XP)

Odměna[]

Zubař mi zaplatil za skvělý přírustek do jeho sbírky. Zubař mi vyplatil odměnu. (2000 XP)

Advertisement