FANDOM


Secondary quests

Trpasličí dentista Zahin Schmartz, bydlí v Chrámové čtvrti, kde se objeví až v Kapitole III. Má zajímavého koníčka - sbírá zuby, především pak ty exotické nebo jinak výjimečné. Geraltovi zadá úkol "Nebude to bolet", tento úkol sice dostanete již v Kapitole III, ale splnit jej lze až v Kapitole V.

Návod Editovat

!POZOR! na zuby požíračky z Kapitoly IV - Zahin se bez nich neobejde a žádné skladiště v Kapitole V není, je tedy nutné je mít stále u sebe (a nejpozději si je vyzvednout u Marigolda hned po návratu do Wyzimy).
Zuby alpů je možné získat v jedné ze starodávných krypt, všechno ostatní by neměl být problém sehnat.

Více viz diskuze.

Ceník Editovat

Trpasličí dentista Zahin Schmartz ocení ve své sbírce tyto exempláře:

Popis Odměna XP
Substances Beast fangs Zuby zvířat 50 Items Oren 1000
Items Barghest skull Lebka barghesta 50 Items Oren 1000
Items Fleder fang Fledeří tesáky 100 Items Oren 1000
Substances Devourer teeth Zuby požíračky 125 Items Oren 1000
Substances Cemetaur jaw Čelist nekrofága 150 Items Oren 1000
Substances Alp fangs Tesáky alpy 150 Items Oren 1000
Quest Items Zdeneks tooth Zub boxera Zdeňka 250 Items Oren 1000
People Blacksmith dwarf

Poznámky Editovat

Fáze Editovat

Zuby nestvůrEditovat

Trpasličí dentista propadl sběratelské vášni. Má zájem o všechny možné zuby, jaké se mi podaří najít. Největší zájem má samozřejmě o zuby nestvůr. Trpasličí dentista vykupuje zuby různých nestvůr.

Zuby barghestůEditovat

Trpasličí dentista ode mě koupil zuby barghesta i s celou lebkou. Určitě dentistovi seženu ještě další neobvyklé zubní exempláře. (50 Items Oren + 1000 XP)

ČelistEditovat

Čelist nekrofága zubaře velmi zaujala. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (150 Items Oren + 1000 XP)

Fleddeří tesákyEditovat

Dentistova sbírka se rozrostla o fleddeří tesáky. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (100 Items Oren + 1000 XP)

Zuby požíračkyEditovat

Dentistova sbírka se rozrostla o zuby požíračky. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (125 Items Oren + 1000 XP)

Špičáky alpaEditovat

Zubař měl radost, když jsem mu přinesl špičáky alpa. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (150 Items Oren + 1000 XP)

Zuby nestvůrEditovat

Dentista ode mě koupil zuby nestvůr, i když jsou prý poměrně běžné. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (50 Items Oren + 1000 XP)

Zub boxera ZdeňkaEditovat

Dentista se div samým štěstím nerozplakal, když jsem mu přinesl zub slavného boxera. Zjevně je to naprostý unikát. Určitě dentistovi seženu ještě další neob'vyklé zubní exempláře. (250 Items Oren + 1000 XP)

OdměnaEditovat

Zubař mi zaplatil za skvělý přírustek do jeho sbírky. Zubař mi vyplatil odměnu. (2000 XP)

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.