Zaklínač Wiki
Zaklínač Wiki
m
m
Řádek 1: Řádek 1:
  +
'''Mutant zabiják''' – Naprostá oddanost, síla a odvaha - to jsou nejsilnější stránky větších bratří. Tyto ctnosti jsou k vítězství nezbytné, ale samy o sobě nestačí. Nesmíme zapomínat na základní lekce vojenského umění. Při tvorbě rytířských formací je třeba pamatovat na pomocné oddíly, takzvané auxílie, které armádě dodávají větší pružnost na bojišti.
  +
  +
:* '''Výskyt''': Mutanti, vzniklí při experimentech se zaklínačskými recepturami a elixíry, věrně slouží Řádu planoucí růže a pomáhají úderným jednotkám v boji.
  +
:* '''Odolnosti''': Necítí strach ani bolest; jsou odolní vůči znamení Axie; nelze je odzbrojit; odolní vůči přesnému zásahu, omráčení i sražení k zemi.
  +
:* '''Zranitelnost''': Zranitelní ocelovou zbraní.
  +
:* '''Taktika''': Tito tvorové jsou rychlí a pohybliví; jejich bojové schopnosti jsou stejné jako u úderníků, ale nejsou tak dobře pancéřovaní, používají přesné údery vyvolávající bolest.
  +
:* '''Alchymie''': [[Mutagen]] a [[hypofýza]].
  +
  +
== Zdroje==
  +
* [[Poznámky z experimentů]]
  +
  +
== Lokace ==
  +
* [[Staré hradiště]]
  +
* [[Chrámová čtvrť]] v Epilogu
  +
 
[[Kategorie:Stubs]]
 
[[Kategorie:Stubs]]
 
[[Kategorie:Bestiář]]
 
[[Kategorie:Bestiář]]

Verze z 15. 6. 2009, 14:50

Mutant zabiják – Naprostá oddanost, síla a odvaha - to jsou nejsilnější stránky větších bratří. Tyto ctnosti jsou k vítězství nezbytné, ale samy o sobě nestačí. Nesmíme zapomínat na základní lekce vojenského umění. Při tvorbě rytířských formací je třeba pamatovat na pomocné oddíly, takzvané auxílie, které armádě dodávají větší pružnost na bojišti.

  • Výskyt: Mutanti, vzniklí při experimentech se zaklínačskými recepturami a elixíry, věrně slouží Řádu planoucí růže a pomáhají úderným jednotkám v boji.
  • Odolnosti: Necítí strach ani bolest; jsou odolní vůči znamení Axie; nelze je odzbrojit; odolní vůči přesnému zásahu, omráčení i sražení k zemi.
  • Zranitelnost: Zranitelní ocelovou zbraní.
  • Taktika: Tito tvorové jsou rychlí a pohybliví; jejich bojové schopnosti jsou stejné jako u úderníků, ale nejsou tak dobře pancéřovaní, používají přesné údery vyvolávající bolest.
  • Alchymie: Mutagen a hypofýza.

Zdroje

Lokace