FANDOM

Auditius

Byrokrat Správce
 • Bydliště Kvatch (Cyrodiil)
 • Jsem Muž
anonymní přispěvatel
  Načítám editor
 • https://www.youtube.com/channel/UC2hAYwKrgxzyky8XsanfKSA Doporučuji shlédnout obě části, je to na motivy povídky Něco končí a něco začíná (Svatba), má to být rozloučení s Geraltem a Yen, bohužel vypuštěny jsou zatím jen dva fragmenty z datadisku.

    Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Ahoj Auditius, saw that česka wiki is doing great and you've got two active editors who are doing a great job, maybe it's time to reward them? just thinking out loud :) How you doin by the way

    Načítám editor
  • remember to add here in /* Highlight b-crats' profiles */ section this code:
   .WikiaPage a[href='/wiki/U%C5%BEivatel:Firabreathes'] { color: silver; font-weight: bold }

     Načítám editor
  • Ahoj Ruttou! Ano, wiki získala dva skvělé aktivní přispěvatele a díky nim je stále obohacována o nový a nový velmi kvalitní obsah. Před chvilkou jsem navýšil pravomoci uživatelce Firabreathes po její včerejší žádosti na správkyni. Všiml jsem si, že už jsi editoval náhled správců za to ti moc děkuji. Nebo je tu na wiki ještě nějaký jiný systém odměn o kterém nevím?

   Ale jinak bych řekl, že se daří vcelku dobře. Wiki funguje, snažím se odpovídat na dotazy, které mi na zdi přistanou a osobní život je také v normálu... až teda na blížící se návrat do školy. A co ty?

     Načítám editor
  • Cool, great to see you glad. Back to university in October? I'll start first year of history course, what about you? :]

     Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Ahoj, na svém blogu jsem zveřejnila detailní manuál k základní editaci článků. Myslíš, že by ho šlo pověsit někam viditelněji? Aby k němu lidé měli přístup? Na hlavní stránce je Tutoriál s odkazem na anglický generický tutoriál, který podle mě moc lidem nepomůže (já rozhodně začínala bez něj). Dej mi pak vědět, jak ses rozhodl :)

  https://zaklinac.fandom.com/wiki/User_blog:Firabreathes/Editujete%3F_A_chcete_to_um%C4%9Bt_l%C3%A9pe%3F

    Načítám editor
  • Zobrazit všechny 7 odpovědi
  • Měla bych na tebe ještě jednu prosbu. 

   Normální uživatel zde nemůže mazat stránky a tak, že? Je tu několik kopií stránek kvůli špatným překladům, některé kategorie jsou zase také nepotřebné (jako kategorie "chybí ti tam několyk..." :D) a já bych to ráda spravila. Je tu systém správcovství? Vím že na LoL wikii nás bylo víc, kdo jsme mohli takhle spravovat stránky, proto se ptám. 

     Načítám editor
  • Ano, normální řadový uživatel nemůže mazat stránky. Ale systém správcovství tu je... zítra na to kouknu a dám ti vědět, ono se toho pak skrze správcovský panel dá udělat víc. Myslím, že by to nemělo být nic složitého k nastavení :) 

     Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Tiziana Frevi byla dwimveandra, která dala Geraldovi z Rivie jeho ukradené meče, které jí dala Yennefer aby mu je předala. Tiziana Frevi vystupuje v závěrečných událostech románu – Bouřková sezóna. Nakonec s ním strávila noc a příští ráno ho opustila, zanechala po sobě jen růži.
  Tiziana Frevi by Jana Komárková
    Načítám editor
 • Ohledně Iris van E, je to talentovaná malířka která maluje pod pseudonymem, její obraz pod pseudonymem si může koupit Geralt na stejné aukci jako Magistrovo brýle, obraz pak prodat knihkupcovi v Novigradě  :-)

    Načítám editor
  • Díky za info. Později to doplním. Tento týden nebudu mít moc volného času, takže se tu nebudu tolik objevovat, ale pokusím se reagovat na zprávy. 

     Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Ceran ze Cintry se nemohl stát po sňatku s Impeccou králem Lyrie a Rivie, ale jen králem Lyrie. Rivie byla v té době opět samostatnou zemí, Lyrie a Rivie se sjednotili od smrti Berrika až sňatkem Meve s Reginaldem. Například Foltest který se narodil někdy kolem roku 1218, byl vnukem Huga z Rivie. (Snažím se zjistit kdo v té době v Rivii vládl, když byla samostatná když zjistim napíšu.)

    Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Egon, král Lyrijský, dosedl na trůn někdy mezi lety 1140 – 1150, po smrti Berrika. Tehdy došlo k odtržení Rivie, která vyhlásila nezávislost, Egon si tedy udržel pouze Lyrijský trůn. Měl dvě dcery, dvojčata Impeccu a Rigobertu které se provdali za členy rodu Havrana. K seznámení jeho dcer se syny třetího Cintranského krále Correla, Coramem I. a Ceranem, došlo na hostině někdy před rokem 1156. Tehdy byla uspořádána hostina v královském paláci. Během pobytu v Lyrii, se oba princové ze Cintry zamilovali do Egonových dcer, a brzy poté si je vzali. Coram si svou ženu Rigobertu odvezl do Cintry, zatím co Ceran s Impeccou zůstal v Lyrii. Po Egonově smrti, se tento Coramův mladší bratr stal králem Lyrie. se svou ženou pak Ceran založil dynastii, která měla v erbu Cintranského lva, od té doby měla Lyrie symbol lva v erbu.

    Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Morteisen byl Dearlanský důstojník (Dearlan – je region v Nilfgaardské říši) a velitel bojové skupiny, jedné ze tří hlavních jednotek spadajících do 7th Dearlanské Brigády. Spadal pod velení Elana Trahe, velitele 7th Dearlanké Brigády. Morteisen velel v nilfgaardskám vojákům při bitvě o most přes řeku Jarugu v srpnu 1267. Ve chvíli kdy v bitvě zahlédl Cahira ztratil překvapením soustředění a tehdy ho zasáhl trpasličí dobrovolník z Lyrijských jednotek a zabil ho.

    Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Berrik byl Lyrijský princ, který si rovněž nárokovali trůn Rivie v roce 1133, tehdy vyhlásil tyto země za konfederaci a prohlásil se za krále. Brzy po těchto událostech, se pokoušel začlenit do svého království také horní Sodden a však byl rychle zastaven Cintránci. Zemřel někdy během počátku roku 1140, nebo někdy v počátečních letech tohoto desetiletí, poté se na Lyrijským trůnu úspěšně uchytil Egon, zatímco Rivie vyhlásila suverenitu. Berrikova vláda byla prvním pokusem o vytvoření pevného trvalého spojení Rivie a Lyrie.

    Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
 • Král Rivie zřejmě od roku 1249 až do jeho smrti 1259. Tomuto panovníkovi se říkalo rovněž také Reginald Odvážný. Po sňatku s Lyrijskou princeznou Meve, se stal králem Lyrijským a Rivijským. Ačkoli Meve velice miloval a zplodil s ní dva syny Villema a Anséise, byl znám pro své mnohé avantýry s jejím služebnictvem. Byl velice hloupý, král Vizimir II. z Redanie dokonce tvrdil, že již nemůže být nikdo hloupější než Reginald, že je to prostě nemožné. Hloupost podle všeho zdědili po svém otci i Villem s Anséisem. Nicméně, Reginald uměl rozpoznat moudrost v ostatních a tak se často řídil jejich radami, zvláště si cenil rad své ženy Meve, kterou respektoval a bral ji vlastně jako spoluvládce. Uměl přijmout kritiku a v případě nutnosti i ohnout hřbet. Ve stejné době kdy se Reginald oženil s Meve, potkal rovněž svého budoucího rádce a generála Raynarda Odu, kterého zachránil před trestem smrti. Po dvou letech sňatku, se narodil syn Villem, po nějakém čase, Anséis. Reginald velmi tvrdě jednal se zrádci, to dokazuje v roce 1258, kdy se proti němu obrátila rodina Brossard, nařídil zabít všechny jejich členy a jejich těla či hroby zničit. Jediný kdo tehdy unikl jejich hněvu byl osmiletý Gascon. Když umíral, tak na smrtelné posteli přiznal své ženě, že jediný člověk na kterého se může spolehnout, je Raynard Odo.

    Načítám editor
  • anonymní přispěvatel
     Načítám editor
Zobrazit archivovanou diskuzi s uživatelem
Zvýšit Prestiž této zprávy
Zvýšil jste Prestiž této zprávy!
Zobrazit, kdo zvýšil Prestiž této zprávy
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.