Secondary quests.png

Návod

Fáze

Elixír pro Triss

Vesemir mě požádal, abych připravil elixír pro Triss. Pomůže mi s tím Lambert, kterého najdu v hlavním sále. Údajně se tam stará o Triss. "V hlavním sále Kaer Morhen si mám promluvit s Lambertem. Poradí mi jak připravit elixír."

Nezvaní hosté

Lambert mi s elixírem pomůže, ale nejdřív musím přinést nerost z večeřadla a trochu alkoholu ze zbrojnice. Taky mám pozabíjet bandity, které cestou potkám. "Musím přinést nerost z večeřadla, trochu alkoholu ze zbrojnice a pozabíjet bandity, které cestou potkám."

Nerost

Našel jsem nerost, o kterém mluvil Lambert. "Našel jsem nerost pro Lamberta."

Alkohol

Našel jsem ten alkohol. "Našel jsem alkohol pro Lamberta."

Bandité

Zabil jsem všechny bandity, kteří v Kaer Morhen ještě byli. Snad už to můžeme považovat za vyřešené. "Pozabíjel jsem všechny zbývající bandity."

Přísady

Už jsem udělal všechno, co po mě Lambert chtěl. Měl bych si s ním promluvit. "Sehnal jsem přísady a pobil bandity. Teď bych si měl promluvit s Lambertem."

Receptura

Lambert mě naučil, jak mám připravit lektvar pro Triss a poradil mi, abych si promluvil s Vesemirem. "Musím si promluvit s Vesemirem."

Stahování z kůže

Naučil jsem se stahovat nestvůry a získávat z nich alchymistické ingredience. Vesemir mě poslal na nádvoří pro pařát chiméry. "Musím jít na nádvoří a uříznout z mrtvé chiméry pařát."

Alchymie

Mám všechny přísady do lektvaru. Musím najít Vesemira a potom začít meditaci, abych lektvar připravil. Zaklínači řekli, že mi dají další přísady, pokud bych něco pokazil.

K Triss

Úspěch! Lektvar je hotov, musím ho donést do Trissiny místnosti ve věži. Dostanu se tam skrz jednu místnost v horním patře.

Vzpomínky

Lektvar, který jsem připravil Triss pomohl - naštěstí... Čarodějka se rychle zotavuje... Je štěstí, že přežila. Myslím, že jsme byli dříve něco víc než jen přátelé..

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.