FANDOM


Secondary quests


Návod

Fáze

Elixír pro Triss

Vesemir mě požádal, abych připravil elixír pro Triss. Pomůže mi s tím Lambert, kterého najdu v hlavním sále. Údajně se tam stará o Triss. "V hlavním sále Kaer Morhen si mám promluvit s Lambertem. Poradí mi jak připravit elixír."

Nezvaní hosté

Lambert mi s elixírem pomůže, ale nejdřív musím přinést nerost z večeřadla a trochu alkoholu ze zbrojnice. Taky mám pozabíjet bandity, které cestou potkám. "Musím přinést nerost z večeřadla, trochu alkoholu ze zbrojnice a pozabíjet bandity, které cestou potkám."

Nerost

Našel jsem nerost, o kterém mluvil Lambert . "Našel jsem nerost pro Lamberta."

Alkohol

Našel jsem ten alkohol, o kterém Lambert mluvil.

Přísady

Sesbíral jsem všechny přísady a zabil všechny bandity. Měl bych si promluvit s Lambertem.

Banditi

Zbavil jsem se všech banditů, kteří ještě zůstali v Kaer Morhen. To snad jejich útok ukončí.

Recept

Lambert mě naučil jak připravit lektvar pro Triss a doporučil mi, abych si promluvil s Vesemirem.

Získávání trofejí

Naučil jsem se jak získat trofeje z příšer. Vesemir mi řekl, abych našel mrtvolu chiméry's na nádvoří. Musím z jejího těla vyříznout dráp.

Alchymie

Mám všechny přísady do lektvaru. Musím najít Vesemira a potom začít meditaci, abych lektvar připravil. Zaklínači řekli, že mi dají další přísady, pokud bych něco pokazil.

K Triss

Úspěch! Lektvar je hotov, musím ho donést do Trissiny místnosti ve věži. Dostanu se tam skrz jednu místnost v horním patře.

Vzpomínky

Lektvar, který jsem připravil Triss pomohl - naštěstí... Čarodějka se rychle zotavuje... Je štěstí, že přežila. Myslím, že jsme byli dříve něco víc než jen přátelé..

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.