FANDOM


(Vzpomínky)
(Vděk)
Řádka 52: Řádka 52:
   
 
=== Vděk ===
 
=== Vděk ===
<p style="margin-left: 40px">'''Pokud máte spolu sex:''' Triss ten léčivý lektvar opravdu pomohl a rychle se uzdravuje. Jsem rád že přežila, Mám pocit, že jsme se znali blíž. "''Podařilo se mi vyléčit Triss. Kdybych si jen vzpomněl, proč je to tak důležité.''" (1000 XP) (5000 XP rozšířená edice).</p>
+
<p style="margin-left: 40px">'''Pokud máte spolu sex:''' Triss ten léčivý lektvar opravdu pomohl a rychle se uzdravuje. Jsem rád že přežila, Mám pocit, že jsme se znali blíž. ''Podařilo se mi vyléčit Triss. Kdybych si jen vzpomněl, proč je to tak důležité.'' (1000 XP) (5000 XP rozšířená edice)</p>
   
  +
<p style="margin-left: 40px">'''Pokud jdete rovnou na pohřeb: '''Bandité, kteří zaútočili na Kaer Morhen vykřikli slovo "Salamandra" - pravděpodobně jméno jejich organizace. Nenechám Salamandru po útoku na zaklínače jen tak odejít. Sám jsem zaklínač. Pomstím Leovu smrt a získám zpět ukradené tajemství z Kaer Morhen. ''Mým cílem je pomstít Leovu smrt a potrestat zloděje názývající se Salamandry, kteří ukradli tajemství zaklínačů.'' (4000 XP) (8000 XP rozšířená edice)</p>
   
[[de:Ein Trank für Triss]]
+
[[de:Ein Trank für Triss]] [[en:A Potion for Triss]] [[es:Una pocion para Triss]] [[fr:Elixir pour Triss]] [[hu:Fözet Trissnek]] [[it:Una pozione per Triss]] [[pl:Eliksir dla Triss]] [[ru:Эликсир для Трисс]]
[[en:A Potion for Triss]]
 
[[es:Una pocion para Triss]]
 
[[fr:Elixir pour Triss]]
 
[[hu:Fözet Trissnek]]
 
[[it:Una pozione per Triss]]
 
[[pl:Eliksir dla Triss]]
 
[[ru:Эликсир для Трисс]]
 
 
[[Category:Úkoly]]
 
[[Category:Úkoly]]
 
[[Kategorie:Prolog]]
 
[[Kategorie:Prolog]]

Verze z 13. 2. 2012, 16:21

Secondary quests


Návod

Fáze

Elixír pro Triss

Vesemir mě požádal, abych připravil elixír pro Triss. Pomůže mi s tím Lambert, kterého najdu v hlavním sále. Údajně se tam stará o Triss. "V hlavním sále Kaer Morhen si mám promluvit s Lambertem. Poradí mi jak připravit elixír."

Nezvaní hosté

Lambert mi s elixírem pomůže, ale nejdřív musím přinést nerost z večeřadla a trochu alkoholu ze zbrojnice. Taky mám pozabíjet bandity, které cestou potkám. "Musím přinést nerost z večeřadla, trochu alkoholu ze zbrojnice a pozabíjet bandity, které cestou potkám."

Nerost

Našel jsem nerost, o kterém mluvil Lambert. "Našel jsem nerost pro Lamberta."

Alkohol

Našel jsem ten alkohol. "Našel jsem alkohol pro Lamberta."

Bandité

Zabil jsem všechny bandity, kteří v Kaer Morhen ještě byli. Snad už to můžeme považovat za vyřešené. "Pozabíjel jsem všechny zbývající bandity."

Přísady

Už jsem udělal všechno, co po mě Lambert chtěl. Měl bych si s ním promluvit. "Sehnal jsem přísady a pobil bandity. Teď bych si měl promluvit s Lambertem."

Receptura

Lambert mě naučil, jak mám připravit lektvar pro Triss a poradil mi, abych si promluvil s Vesemirem. "Musím si promluvit s Vesemirem."

Stahování z kůže

Naučil jsem se stahovat nestvůry a získávat z nich alchymistické ingredience. Vesemir mě poslal na nádvoří pro pařát chiméry. "Musím jít na nádvoří a uříznout z mrtvé chiméry pařát."

Alchymie

Už jsem získal všechny přísady pro výrobu lektvaru. Měl bych najít Vesemira, začít meditovat a připravit lektvar. Jestli se mi to nepodaří, dají mi zaklínači nové suroviny. "Měl bych najít Vesemira, zahájit meditaci a připravit ten lektvar."

Za Triss

Podařilo se! Konečně mám elixír. Měl bych ho zanést Triss - je ve své komnatě ve věži. Dostanu se tam přes jednu z místností v horním poschodí. "Měl bych ten elixír zanést Triss - je ve své komnatě v horním patře."

Vděk

Pokud máte spolu sex: Triss ten léčivý lektvar opravdu pomohl a rychle se uzdravuje. Jsem rád že přežila, Mám pocit, že jsme se znali blíž. Podařilo se mi vyléčit Triss. Kdybych si jen vzpomněl, proč je to tak důležité. (1000 XP) (5000 XP rozšířená edice)

Pokud jdete rovnou na pohřeb: Bandité, kteří zaútočili na Kaer Morhen vykřikli slovo "Salamandra" - pravděpodobně jméno jejich organizace. Nenechám Salamandru po útoku na zaklínače jen tak odejít. Sám jsem zaklínač. Pomstím Leovu smrt a získám zpět ukradené tajemství z Kaer Morhen. Mým cílem je pomstít Leovu smrt a potrestat zloděje názývající se Salamandry, kteří ukradli tajemství zaklínačů. (4000 XP) (8000 XP rozšířená edice)

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.