FANDOM


Řádka 1: Řádka 1:
Jiskra byla mladá [[elfové|elfka]], která se připojila ke skupině [[Potkani|Potkanů]]. Byla velice temperamentní, horlivá, milovala zabíjení, tanec a pestré barvy. Často se smála a nebo i vysmívala ostatním, nic a nikdo ji nezaskočil. Byly pro ni typické dlouhé, černé vlasy a množství šperků, kterými byla ověšena stejně jako zbytek lupiček od Potkanů.
+
Jiskra byla mladá [[elfové|elfka]], která se připojila ke skupině [[Potkani|Potkanů]]. Byla velice temperamentní, milovala zabíjení, tanec a pestré barvy. Často se smála a nebo i vysmívala ostatním, nic a nikdo ji nezaskočil. Byly pro ni typické dlouhé, černé vlasy a množství šperků, kterými byla ověšena stejně jako zbytek lupiček od Potkanů.
   
 
Zemřela v boji s [[Bonhart]]em, který jí přesekl hrdlo a ona vykrvácela. Zůstala ležet se zbytkem potkanů v [[Žárlivost|Ohnivé Závisti]] v krvi a v blátě.
 
Zemřela v boji s [[Bonhart]]em, který jí přesekl hrdlo a ona vykrvácela. Zůstala ležet se zbytkem potkanů v [[Žárlivost|Ohnivé Závisti]] v krvi a v blátě.

Verze z 19. 10. 2011, 18:27

Jiskra byla mladá elfka, která se připojila ke skupině Potkanů. Byla velice temperamentní, milovala zabíjení, tanec a pestré barvy. Často se smála a nebo i vysmívala ostatním, nic a nikdo ji nezaskočil. Byly pro ni typické dlouhé, černé vlasy a množství šperků, kterými byla ověšena stejně jako zbytek lupiček od Potkanů.

Zemřela v boji s Bonhartem, který jí přesekl hrdlo a ona vykrvácela. Zůstala ležet se zbytkem potkanů v Ohnivé Závisti v krvi a v blátě.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.