FANDOM


Řádka 1: Řádka 1:
Jiskra byla mladá elfka, která se připojila ke skupině Potkanů. Byla velice temperamentní a horlivá. Milovala zabíjení, tanec a barvy. Často se smála a nebo vysmívala, nic a nikdo ji nezaskočil. Vyznačuje se svými dlouhými, černými vlasy a šperky, kterými je ověšena (v podstatě jako zbytek lupiček od Potkanů). Zemřela v boji s Bonhartem, který jí přesekl hrdlo a ona vykrvácela. Zůstala ležet se zbytkem potkanů v Ohnivé Závisti v krvi a v blátě.
+
Jiskra byla mladá [[elfové|elfka]], která se připojila ke skupině [[Potkani|Potkanů]]. Byla velice temperamentní, horlivá, milovala zabíjení, tanec a i pestré barvy. Často se smála a nebo vysmívala ostatním, nic a nikdo ji nezaskočil. Byly pro ni typické dlouhé, černé vlasy a množství šperků, kterými byla ověšena (stejně jako zbytek lupiček od Potkanů).
  +
  +
Zemřela v boji s [[Bonhart]]em, který jí přesekl hrdlo a ona vykrvácela. Zůstala ležet se zbytkem potkanů v [[Žárlivost|Ohnivé Závisti]] v krvi a v blátě.
  +
[[Kategorie:Postavy z knih]]

Verze z 19. 10. 2011, 18:24

Jiskra byla mladá elfka, která se připojila ke skupině Potkanů. Byla velice temperamentní, horlivá, milovala zabíjení, tanec a i pestré barvy. Často se smála a nebo vysmívala ostatním, nic a nikdo ji nezaskočil. Byly pro ni typické dlouhé, černé vlasy a množství šperků, kterými byla ověšena (stejně jako zbytek lupiček od Potkanů).

Zemřela v boji s Bonhartem, který jí přesekl hrdlo a ona vykrvácela. Zůstala ležet se zbytkem potkanů v Ohnivé Závisti v krvi a v blátě.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.