FANDOM


m (Založena nová stránka: {{Stubs}}'''Horst Bosordi''', syn Maxmiliána Bosordi a bratr Ewalda Bosordi, který zdědil po smrti otce aukční síň rodu Bosordiů. Pove…)
 
m
Řádka 1: Řádka 1:
{{Stubs}}'''Horst Bosordi''', syn [[Maxmilián Bosordi|Maxmiliána Bosordi]] a bratr [[Ewalda Bosordi]], který zdědil po smrti otce aukční síň rodu Bosordiů. Povedlo se mu velmi rychle dostat do přízně redanského krále [[Radovid V. Nemilosrdný|Radovida V.]] a zajistit tak aukčnímu domu ochranu muži Redanské armády. Horst se objevuje pouze v prvním datadisku hře [[Zaklínač 3: Divoký hon]] zvaném [[Srdce z kamene]].
+
{{Stubs}}'''Horst Bosordi''', syn [[Maxmilián Bosordi|Maxmiliána Bosordi]] a bratr [[Ewald Bosordi|Ewalda Bosordi]], který zdědil po smrti otce aukční síň rodu Bosordiů. Povedlo se mu velmi rychle dostat do přízně redanského krále [[Radovid V. Nemilosrdný|Radovida V.]] a zajistit tak aukčnímu domu ochranu muži Redanské armády. Horst se objevuje pouze v prvním datadisku hře [[Zaklínač 3: Divoký hon]] zvaném [[Srdce z kamene]].
   
 
[[Kategorie:Srdce z kamene - Postavy]]
 
[[Kategorie:Srdce z kamene - Postavy]]

Verze z 18. 5. 2018, 21:13

Následující článek potřebuje ještě hodně práce, aby byl kompletní! Stejně tak mnoho dalších článku.

Pokud víte něco o tomto článku či o nějakém jiném více než je již napsáno, neváhejte a editujte. Nevíte jak správně editovat příspěvky a potřebujete poradit? Navštivte detailně zpracovaný manuál, který vás provede základy.


Horst Bosordi, syn Maxmiliána Bosordi a bratr Ewalda Bosordi, který zdědil po smrti otce aukční síň rodu Bosordiů. Povedlo se mu velmi rychle dostat do přízně redanského krále Radovida V. a zajistit tak aukčnímu domu ochranu muži Redanské armády. Horst se objevuje pouze v prvním datadisku hře Zaklínač 3: Divoký hon zvaném Srdce z kamene.
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.