FANDOM


Následující článek potřebuje ještě hodně práce, aby byl kompletní! Stejně tak mnoho dalších článku.

Pokud víte něco o tomto článku či o nějakém jiném více než je již napsáno, neváhejte a editujte. Nevíte jak správně editovat příspěvky a potřebujete poradit? Navštivte detailně zpracovaný manuál, který vás provede základy.


Gaunter O'Dimm, zvaný Zrcadelník nebo taktéž Skleněný muž působí na první pohled jako každý jiný obchodník se zrcadli. Ovšem má velmi velký rozsah informací a přehled o dění kolem sebe. Objevuje se ve hře Zaklínač 3: Divoký hon později i v datadisku jménem Srdce z kamene, kde se hraje velmi důležitou roli.

Setkání v Bělosadu

O O'dimmovi toho nebylo moc známo dokud se nesetkal s Geraltem z Rivie v Bělosadu. Toto sekání se uskutečnilo na začátku hry Zaklínač 3: Divoký hon.

Setkání se uskutečnilo v roce 1272 během Geraltovo hledání Yennefer z Vengerbergu. Geralt v Bělosadu navštívil místní hostinec, kde narazil právě na Gauntera a ten mu řekl o tom, že ho zná a to, že o něm a Yennefer slyšel z Marigoldových balad. Gaunter Geraltovi řekl, aby navštívil nedaleký tábor Nilfgaardské posádky, zároveň podotknul, že bude dost možná Geralt někdy v budoucnu potřebovat jeho pomoc a náhle zmizel.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.