FANDOM


(Založena nová stránka: {{Charakterbox v.2 |image1 = 100 sorceresses felicia cori by aschmit.jpg |profese = Kadeřnice Obchodnice <br> Čarodějka |stav = Zesnul…)
 
m
Řádka 56: Řádka 56:
 
[[ru:Фелиция Кори]]
 
[[ru:Фелиция Кори]]
 
[[pl:Felicja Cori]]
 
[[pl:Felicja Cori]]
[[Kategorie:Postavy (ve hře)]]
 
[[Kategorie:Postavy – Zaklínač 2: Vrahové králů]]
 
[[Kategorie:Postavy – Zaklínač 3: Divoký hon]]
 
 
[[Kategorie:Čarodějové]]
 
[[Kategorie:Čarodějové]]
  +
[[Kategorie:Zaklínač 3: Divoký hon - Postavy]]
  +
[[Kategorie:Zaklínač 2: Vrahové králů - Postavy]]

Verze z 17. 9. 2019, 11:36

Felicia Cori byla mladá čarodějka, žačka Arethusy, kde studovala pod Filippou Eilhart, obchodnice, hráčka kostek a kadeřnice. Žila ve Vergenu, kde si plnila svou akademickou praxi prodejem magických předmětů, a pak zamířila se svou učitelkou do Loc Muinne.

Později byla upálena na kůlu v Novigradu během lovů na čaroděje.

Jo, to sa pekla Felicia Cori, čarodějka. Lidi ale přišli hlavně kvůli tomu druhému, co ten den zafajroval.

—O upálení Felicie v Novigradu

Zaklínač 2: Vrahové králů

Objevila se ve hře Zaklínač 2: Vrahové králů jako vedlejší postava. Během druhé kapitoly je ve Vergenu, ve třetí kapitole na náměstí v Loc Muinne.

Tw2 journal Feliciacori

Mladé čarodějky z akademie v Aretuze musí kromě splnění zkoušek dokončit i praktika, na která dohlíží vybraná mistryně magie. Když se mladá Felicia Cori rozmýšlela, jak by její praxe mohla vypadat, napadlo ji, že by mohla ve Vergenu prodávat vlastnoručně vyrobené magické předměty.

Felicia přišla do Loc Muinne společně s Filippou, kterou hluboce obdivovala. Doufala, že si na ni její učitelka najde trochu času.

Jak se ukázalo, mladá kouzelnická učednice Felicia Cori je také nadaná kadeřnice. Geralt si u ní za mírní poplatek mohl nechat změnit účes.

Na hlavním náměstí v Loc Muinne nabízela Felicia Cori – kromě široké škály užitečných předmětů – i kadeřnické služby.

Spojené úkoly

Zaklínač 3: Divoký hon

Ve hře Zaklínač 3: Divoký hon ji Geralt spatří upálenou na kůlu za používání magie uprostřed novigradského náměstí hierarchů.

Tw3 journal feliciacori

Více než jednou se Geralt ocitl v situaci, kdy nedokázal zabránit něčí smrti – vlastně by se dalo říct, že si na tento určitý druh utrpení již zvykl. Bezmocně stát a pozorovat nespravedlivou a krutou popravu blízké známosti je ovšem něco dočista jiného.

Takový byl osud, který potkal Felicii Cori, mladou čarodějku, se kterou se Geralt potkal během pobytu v Loc Muinne. Ačkoliv neměl moc příležitostí se s ní seznámit, Geralt v této bývalé žačce Filippy Eilhart našel zalíbení, neboť mu připadala jako příjemná a zábavná mladá žena. Byla ovšem provozovatelkou magie a členkou nejnenáviděnějšího sesterstva čarodějek, a proto ji čekala smrt na hranici.

Spojené úkoly

Poznámky

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.