FANDOM


Dune, celým jménem Dune Vildenvert je obyvatel jedné z vesnic sousedící s Bělosadem a také jedna z vedlejších úkolových postav ve třetí hře Zaklínač 3: Divoký hon. Žil ve vesnici společně se svým bratrem a jeho psem až do chvíle než vypukla třetí válka s Nilfgaardem.

Zaklínač 3: Divoký hon Editovat

Dune se mermomocí snaží nalézt svého bratra, který byl odveden do války s Nilfgaardem a bojoval za vesnicí v níž společně s Dunem žili. Jenže bezvýsledně, když se pokusil okolí bojiště prohledat, napadli jej mrchožrouti a nebýt psa Husara nejspíš by zahynul.

Když se později setká se zaklínačem Geraltem z Rivie poprosí jej jestli by mu nepomohl bratra nelézt. Zaklínač souhlasí a společně se vydávají zpět k bojišti, aby nalezli alespoň Sebastiánovu mrtvolu. Neboť ho Dune nechce nechat hnít mezi mrtvými těly Nilfgaardských vojáků.

Zatím co Zaklínač bude zabíjet mrchožrouty a prohledávat mrtvá těla. Pes Husar zachytí stopu svého pána a rozeběhne za ním. Dune se Zaklínačem nakonec Sebastiána najdou v nedalekém opuštěném domě, zraněného a ještě ve společnosti nepřítele.

  • Pokud Geralt podpoří Sebastiána, Dunemu nezbude nic jiného než pomoci Nilfgaardskému vojákovi jménem Rhosyn. Ačkoliv z toho příliš nadšený nebude.
  • Pokud Geralt podpoří Duneho, zachráněn bude pouze Sebastián a Nilfgaardský voják Rhosyn bude ponechán napospas osudu.

Související úkoly:

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.