FANDOM


Stolek s dopisem

Poloha dopisu pro Yennefer, uvnitř její komnaty ve Wyzimě.

Dopis pro Yennefer je možné naleznout během první návštěvy Wyzimy ve hře Zaklínač 3: Divoký hon, uvnitř čarodějčiny komnaty. Adresátem toho dopisu je čarodějka Yennefer a odesílatelkou je členka Lóže Fringilla Vigo.

K dopisu se neváže žádné rozšíření možnosti rozhovoru u Yennefer nebo Fringilli Vigo. Jedná se o unikátní dopis, který nelze nikde jinde naleznout.

Obsah dopisu Editovat

Dopis1
Yennefer, má drahá přítelkyně,'

děkuji ti za tvůj dopis. Odpusť, že jsem neodpověděla na tvůj předchozí pokus se se mnou spojit přes megaskop. Snažím se omezit magickou komunikaci na prosté minimum. Jeden nikdy neví, kdo poslouchá, nemyslíš?

Jsem nesmírně potěšena, že jsi našla místo na dvoře našeho vlídného císaře, a přeji ti hodně štěstí v pátrání po jeho dceři. Je dobré vědět, že Emhyrovy úmysly s ní se poněkud, jak to říci, umírnily. Třeba za těchto okolností bude možná určitá dohoda o Lóži.

V odpovědi na tvou první otázku nade všechnu pochybnost prohlásit, že se Ciri na jih od Jarugy nikde neukázala. Věř mi, její magickou stopu bych poznala i ve spánku.

Triss se mi už dlouho neozvala. Vím jen to, že v Novigradu to šlo od desíti k pěti. Před časem se zmínila, že by uprchla do Koviru, ale obávám se, že to je kvůli současné politické situaci naprosto nemožné.

Doufám, že se k tobě budu moci připojit ve Wyzimě. Nejdřív se ale musím postarat o nějaké nešťastné, avšak neodkladné záležitosti v Beauclair.

Se srdečným pozdravem

Fringilla Vigo

P.S.: Děkuji za zprávy o Geraltovi. Zdá se, že ten pokaždé dopadnout na nohy, že?

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.