FANDOM


Quest Items generic letter

Depending on Geralt's choice of guardian for Alvin in Act III, he either receives a letter from Shani or from Triss when he meets Marigold in Bahnice as part of the Alvin quest.

Dopis od Shani

"Dopis páchnoucí lécivy, psaný kostrbatým, špatne citelným písmem Shani."

Scrolls generic icon letter Geralte!

Mluvila jsem s Marigoldem, takže vím, kde se skrýváš. Rekla jsem si, že bych ho mela poslat za Tebou, alespon nikomu nic nepoví, donese Ti muj dopis a treba Ti i pomuže. Mám starosti a opravdu si myslím, že by nekdo mel být s Tebou, Marigold byl prece vždy Tvuj prítel.

Ted si sedni a drž se, stalo se neco strašného. Alvin zmizel. Jsem si jistá, že to provedl za pomoci magie. Nejspíš bude nekde poblíž vody, když bydlel u me, rád sedával na nábreží. At už je kdekoli, najdi ho! Vím, že máš toho chlapce rád, stejne jako já. Vždyt my tri jsme dohromady neco jako rodina a já jsem si jistá, že až se vyreší všechny problémy, vyrovnáš se nejak i s city, které nás spojují. Byl bys pro Alvina dobrý otec. Už jsem Ti psala, že o Tebe mám strach? To proto, že Te miluju. Verím, že i Ty me miluješ, a taky verím, že všechno skoncí dobre. Nechci zacít fnukat, vím, že to nemáš rád. Co bych Ti tak na záver dopisu napsala? Chlapci, vratte se mi domu co nejdríve. Cekám na Vás.

Shani

People Shani full

List od Triss

"Dopis vonící parfémem, napsaný úhledným písmem Triss."

Scrolls generic icon letter Geralte!

Podarilo se Ti utéct na poslední chvíli. Nejakou dobu by ses do mesta nemel vracet. Doufám ale, že naše odloucení nebude príliš dlouhé...

Tím však problémy nekoncí. Alvinovi se díky divoké magii podarilo zmizet, naštestí jsem ale dokázala urcit místo, kde skoncil, a posílám Te tam. Prosím, postarej se o nej. Vím, že Te k tomu nemusím premlouvat, protože sis ho oblíbil stejne jako já. Chlapec si hodne prožil, takže jeho magické schopnosti znacne zeslábly. Dávej na nej pozor. Když byl u mne, nemel dost trpelivosti, aby podstoupil základní výcvik adepta. Tvrdil, že se radeji stane hledacem magických artefaktu ve starých opuštených ruinách. K dopisu prikládám dwimeritový náhrdelník, který blokuje magii, doufám, že ho ten budižknicemu Marigold neztratí. Prosím, dej amulet chlapci, at ho neustále všude nosí. Postarej se o nej a mysli na me. Doufám, že se nám bude darit. Prece nemuže být náš malý románek obtížnejší než Tvuj úkol, že? Dávej na sebe pozor. Cekám.

Tvá Triss

People Triss full

Hmmm ... a reply is probably in order.

Úkoly

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.