FANDOM


Řádka 1: Řádka 1:
'''Dolní Sodden''' je severní část království [[Sodden]], oblasti kolem [[Jaruga|Jarugy]] river between [[Cintra]], [[Brugge]] a [[Zaříčí]]. In the aftermath of [[Velká válka]], Sodden was divided between [[Nilfgaard]] a [[Severní království|Severních království]] into [[Horní Sodden]], the southern region a Dolní Sodden.
+
'''Dolní Sodden''' je severní část království [[Sodden]], oblast kolem řeky [[Jaruga|Jarugy]] mezi [[Cintra|Cintrou]], [[Brugge]] a [[Zaříčí]]m. Po [[Velká válka|velké válce]] byl Sodden rozdělen mezi [[Nilfgaard]] a [[Severní království]] na [[Horní Sodden]] a Dolní Sodden.
   
After the death of [[Ekkehard ze Soddenu]], Král [[Foltest]] z [[Temerie]] became the ruler of Dolní Sodden because, as Ekkehard's nephew, he was the logical heir.
+
Po smrti [[Ekkehard ze Soddenu|Ekkeharda ze Soddenu]] se král [[Foltest]] z [[Temerie]], Ekkehardův synovec a logický dědic, stal vládcem Dolního Soddenu.
   
 
== Města a hrady ==
 
== Města a hrady ==
* [[Armeria]], Hlavní město
+
* [[Armeria]], hlavní město
 
* [[Carcano]]
 
* [[Carcano]]
 
* [[Vidort]]
 
* [[Vidort]]

Verze z 25. 1. 2016, 11:53

Dolní Sodden je severní část království Sodden, oblast kolem řeky Jarugy mezi Cintrou, Brugge a Zaříčím. Po velké válce byl Sodden rozdělen mezi Nilfgaard a Severní království na Horní Sodden a Dolní Sodden.

Po smrti Ekkeharda ze Soddenu se král Foltest z Temerie, Ekkehardův synovec a logický dědic, stal vládcem Dolního Soddenu.

Města a hrady

Důležitá místa

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.