FANDOM


(Odpověď #5)
Řádka 28: Řádka 28:
   
 
[[Uživatel:Auditius|Auditius]] ([[Diskuse s uživatelem:Auditius|diskuse]]) 10. 4. 2017, 15:32 (UTC)
 
[[Uživatel:Auditius|Auditius]] ([[Diskuse s uživatelem:Auditius|diskuse]]) 10. 4. 2017, 15:32 (UTC)
  +
==Odpoved 6==
  +
Díky moc! A prosím ťa, vždy keď tam pridáš obrazok tak ho nezabudni dať do kategorie. Keď ide o postavu tak: The Witcher 3 images — Characters.

Verze z 10. 4. 2017, 15:50

Pridaj sa! 

Nazdar Auditius!

Vieš, všimol som si z akým záujmom tu pracuješ avšak určite ma pochopíš keď ti poviem, že tu tvoja práca vychádza tak trochu navniveč. Čo takto pridať sa ku mne (a ďalším) na witcher.wikia.com (eng. verzii wiki o Zaklínačovi)? Napriek svojej rozmanitosti tam je toho ešte veľa na úpravu/ vylepšenie/ dodanie atď. a som si istý že by si sa nám tam hodil ;) Daj mi keď tak vedieť svoje stanovisko.

Juraj103 (diskuse) 4. 4. 2017, 14:18 (UTC) (admin tam kde ta pozývam

Odpověď

Ahoj Juraj103,

Nejprve se omlouvám, že reaguji trochu se zpožděním, ale měl jsem teď nabitější týden. Nabídka je to rozhodně lákavá. Svět Zaklínače mám velice rád a práce na WIKI mě baví. Nicméně se obávám, že moje znalosti anglického jazyka nejsou na takové úrovni, abych byl schopen napsat kloudný článek, příspěvek nebo popis. Takže si myslím, že bych pro vás příliš velkým přínosem nebyl.

S nástroji zde na WIKI se postupně seznamuji. Zjišťuji, jak fungují a stále ještě asi hledám nějaký ten styl jakým o postavách psát. Rád bych dokončil článek o Radovidovi V. který už mám poměrně dlouho rozdělaný…

Třeba se občas někdo najde, kdo sem anonymně zabrouzdá a přečte si pár informací. Sem tam sem někdo anonymně přispěl nebo nějakou dobu i přispíval pod nějakým účtem. Každopádně je škoda, že z Adminů asi už nikdo aktivní není a není tak možné upravit nějaké části této WIKI.


Auditius (diskuse) 7. 4. 2017, 13:22 (UTC)

Odpoveď na odpoveď

No a čo takto pridávať screenshoty a renderi? Na tie není potrebna angličtina a určite by sa hodili :) Juraj103 (diskuse) 10. 4. 2017, 14:55 (UTC)

Odpověď 3#

To by šlo, ale koneckoncům WIKI jsou taknějak nevzájem propojené, ne? Takže screeny, render nebo cokoliv jiného za soubor je možné použit i na AJ WIKI aniž by se to muselo znovu nahrávat, nemám pravdu? Tímpádem když je přidám zde tak je můžete použít i na AJ WIKI... Pokud to tedy funguje tak jak si myslím :) Auditius (diskuse) 10. 4. 2017, 15:08 (UTC)

Odpoved 4

Bohužiaľ to nie je uplne tak. WIKI musí byť prepojená a táto s AJ nie je. Neviem ako to funguje keďže PL WIKI a AJ prepojené sú, avšak na používanie tvojich obrazkov by ich bolo treba najprv nahodiť k nám, a keď už by si to spravil tak by si ich aj vedel dať do infoboxov si myslím. Snažím sa tým povedať že tvoje rendery (Tomiri, Elsi...) sú lepšie než súčasne infobox-screeny. Juraj103 (diskuse) 10. 4. 2017, 15:18 (UTC)

Odpověď #5

Aha. Já jsem myslel, že to jde. Dokončím tady Tomiru a pak vám to tam v infoboxech vyměním ;)

Auditius (diskuse) 10. 4. 2017, 15:32 (UTC)

Odpoved 6

Díky moc! A prosím ťa, vždy keď tam pridáš obrazok tak ho nezabudni dať do kategorie. Keď ide o postavu tak: The Witcher 3 images — Characters.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.