FANDOM


People Leuvaarden full

Zdvořilý, ale bezohledný velkoobchodník, kterému jde pouze o mocenské a obchodní zájmy jeho samotného a tajné organizace, které je členem. Důležitá postava PC hry Zaklínač.

Úkoly Editovat

Zápisy do Deníku Editovat

V hospodě v podhradí jsem se seznámil s Declanem Leuvaardenem, nilfgaardským kupcem. Působí dojmem světaznalého a zámožného člověka s rozsáhlými známostmi. Bydlí ve wyzimské obchodní čtvrti. Přes den je možné najít ho u přístavu, kde dohlíží na své obchody.

Ačkoli jsem Leuvaardena podezříval ze spolupráce se Salamandrou, je nevinný. Ale připadá mi, že tenhle Nilgaarďan stejně něco skrývá.

Vypadá to, že Leuvaarden patří k nějaké tajné organizaci. Nechtěl mi ale prozradit žádné podrobnosti.

Ukázalo se, že Leuvaarden je představitelem tajemné organizace, která si říká Obchodní cech. Cech chce zničit Salamandru, protože bandité získali příliš velkou moc a vliv. Z toho důvodu se Leuvaarden spojil s Triss Ranuncul, která zastupuje čarodějky. Já se stal třetím členem triumvirátu a jako jediný v něm zastupuji sám sebe.

Ne všechny obchody tohoto boháče jsou legální. Kupec část svých záležitostí řeší potichu a stranou.

Městští strážníci si zvykli dostávat od Leuvaardena kapesné. Leuvaarden rozhodně nepatří mezi nejpoctivější obyvatele města.

Ve světě velkých financí je Declan Leuvaarden jako ryba v rybníce. Své obchody uskutečňuje prostřednictvím bank a dalších prostředníků, takže se dá jen těžko odhalit, kde končí jeho peníze.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.