FANDOM


Places Vizima Temple Quarter
Places Vizima Temple Quarter 1
Places Vizima Temple Quarter Burning

Ze hry Zaklínač 2: Editovat

Vzpoura nelidí změnila Chrámovou čtvrť ve Wyzimě k nepoznání. Všude propukají požáry a některé ulice jsou zastavěny barikádami. Na mnoha místech se Scoia'tael střetli s Temerskou armádou a rytíři Řádu. Mnoho obyvatel uprchlo do bažin, ostatní se zamkli do sklepení, modlíce se, aby nepokoje rychle přešly. Situace zneužívají různí kazatelé, kteří vykládají o božím hněvu a blížícím se konci světa.

Důležitá místa Editovat

Trh Editovat

Slumy Editovat

Čtvrť nelidí, "Malý Mahakam" Editovat

Brány Editovat

Ve Vedlejších účincích Editovat

Chrámová čtvrť ve "Vedlejších účincích" se v mnohém odlišuje od té známé z hlavního příběhu. Děj Vedlejších účinků se totiž odehrává o několik let dříve.

Zápisy do Rejstříku Editovat

Journal Glossary Klášterní čtvrť

"Klášterní Wyzima neobyčejně připomíná hádavou, nemytou a drzou děvku, která navzdory svému odpornému vzhledu a otravné povaze nabízí každému možnost okusit nekomplikovaného, leč zakázaného ovoce. Na každém kroku je možné potkat žebráky, podezřelé typy, zamračené ubožáky, frustrované nelidi a pochopitelně "holky". Poslední dobou je klášterní Wyzima oddělena od světa kvůli hrozící nákaze. Několik málo hlídek městské stráže se snaží vyhýbat se temným uličkám, které se v noci stávají svědky brutálních zločinů. Ve středu klášterní Wyzimy stojí Lebedova nemocnice, jediné místo, kde může chudina a nemocní catrionou prosit o pomoc. Hned u špitálu se nachází sídlo Řádu planoucí růže, jenž se snaží bojovat se zločinností."

Přilehlé oblasti Editovat

Důležité postavy Editovat

Další postavy Editovat

Rostliny Editovat

Galerie Editovat

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.