FANDOM


Řádka 1: Řádka 1:
 
[[Soubor:Chireadan.png|thumb]]
 
[[Soubor:Chireadan.png|thumb]]
Chireadan je [[elf]] a spolumajitel hostince v [[Rinde]]. Má bratrance [[Erdill]]a, jenž je spoluvlastník hostince. [[Geralt z Rivie]] na něj narazí ve městě Rinde. Spřátelí se spolu. Chireadan je zamilovaný do [[Yennefer]]. Stane se svědkem jejího boje s Geniem.
+
Chireadan je [[elf]] a spolumajitel hostince v [[Rinde]]. Má bratrance [[Errdil]]a, jenž je spoluvlastník hostince. [[Geralt z Rivie]] na něj narazí ve městě Rinde. Spřátelí se spolu. Chireadan je zamilovaný do [[Yennefer]]. Stane se svědkem jejího boje s Geniem.
   
   

Verze z 11. 9. 2019, 16:34

Chireadan

Chireadan je elf a spolumajitel hostince v Rinde. Má bratrance Errdila, jenž je spoluvlastník hostince. Geralt z Rivie na něj narazí ve městě Rinde. Spřátelí se spolu. Chireadan je zamilovaný do Yennefer. Stane se svědkem jejího boje s Geniem.


V povídce Něco končí a něco začíná, se Chireadan účastní jako host, svatby Yennefer a Geralta z Rivie.


Ve hře zaklínač se s tímto elfem setká Geralt nedaleko vesnice Bahnice v okolí města Vizima (Temerie). Je členem skupiny elfů, kterým velí elfka Toruviel. K patryzánským oddílům elfů se přidal poté, co byl během několika pogromů vypálen jeho hostinec a on musel před lidmi utéct.

People Elf full

Povídka – Poslední přání

  • Povídka – Něco končí a něco začíná
    • PC hra – Zaklínač 1Ve hře Zaklínač

Úkoly

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.