FANDOM


Carduin, známý také jako Carduin z Lan Exeteru, nebo Carduin z Koviru, byl jedním z členů Rady Kapituly čarodějů. Během událostí na ostrově Thanedd zůstal neutrální a tento incident přežil. Rovněž byl poradcem dvou významných králů.

Zaklínač 2: Vrahové králů Editovat

Carduin patřil k hlavním mluvčím na sněmu uskutečněném v Loc Muinne, zastupoval nově vznikající (obnovující) radu čarodějů a kapitulu. Pokud Geralt využije Dearthennův megaskop může zahlédnout spiknutí, které Carduin dává dohromady společně s králem Radovidem V. během hraní šachové partie.

  • Pokud se Geralt z Rivie pokusí zachránit Triss Ranuncul je Sheala de Tancarville obviněna a následně Carduinem vyloučena z nově vznikající konkláve čarodějů.
  • Pokud se Geralt z Rivie rozhodne nezachránit Triss nedojde k obvinění čarodějky Shealy de Tancarville, ale Lóže jako takové. Carduin je společně s ostatními mágy zadržen.

Zaklínač 3: Divoký hon Editovat

Objevuje se rovněž i ve hře Zaklínač 3: Divoký hon. Jeho přítomnost v tomto díle je však podmíněna některým rozhodnutím v průběhu hraní. Pakliže se Geralt z Rivie zmíní před generálem Morvranem Voorhisem o záchraně Triss během slyšení u Císaře, lze se s Carduinem setkat poblíž Radovidovi lodě HMS Oxenfurt-Tretogor zakotvené v Oxenfurtu.

Galerie Editovat

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.