FANDOM


(Založena nová stránka: '''Belohun '''je král jisté nejmenováné země, který je zmíněn v povídce "Něco víc ". V tomto příběhu Geralt vzpomíná ne období, kdy ho[[ L…)
 
(rozšíření)
Řádka 1: Řádka 1:
'''Belohun '''je král jisté nejmenováné země, který je zmíněn v povídce "[[Něco víc]] ".
+
'''Belohun '''je král [[Kerack|Keracku]]. Je jednou z hlavních postav knihy [[Bouřková sezóna|''Bouřková sezóna'']].
   
V tomto příběhu [[Geralt]] vzpomíná ne období, kdy ho[[ Lytta Neyd| Lytta Neyd]] pomluvila u Belohuna, který poté zaklínače na týden uvěznil.  Po propuštění, zamířil zaklínač za Lyttou, aby zjistil, co jí motivovalo, aby udělala takovou věc a nevysvětlitelně se ocitl v posteli krásné kouzelnice a zůstal tam celý týden.
+
Na události z [[Bouřková sezóna|''Bouřkové sezóny'']] později Geralt vzpomíná v povídce ''[[Něco víc]]''. V tomto příběhu [[Geralt]] vzpomíná ne období, kdy ho[[ Lytta Neyd| Lytta Neyd]] pomluvila u Belohuna, který poté zaklínače na týden uvěznil.  Po propuštění, zamířil zaklínač za Lyttou, aby zjistil, co jí motivovalo, aby udělala takovou věc a nevysvětlitelně se ocitl v posteli krásné kouzelnice a zůstal tam celý týden.
  +
  +
Belohun byl zavražděn na své vlastní svatbě s [[Ildiko Breckl]] svým synem [[Viraxas|Viraxasem]].

Verze z 2. 2. 2015, 18:58

Belohun je král Keracku. Je jednou z hlavních postav knihy Bouřková sezóna.

Na události z Bouřkové sezóny později Geralt vzpomíná v povídce Něco víc. V tomto příběhu Geralt vzpomíná ne období, kdy ho Lytta Neyd pomluvila u Belohuna, který poté zaklínače na týden uvěznil.  Po propuštění, zamířil zaklínač za Lyttou, aby zjistil, co jí motivovalo, aby udělala takovou věc a nevysvětlitelně se ocitl v posteli krásné kouzelnice a zůstal tam celý týden.

Belohun byl zavražděn na své vlastní svatbě s Ildiko Breckl svým synem Viraxasem.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.