FANDOM


People Grandma full

Babka, domácí přebývající v přízemí u Shani, vás většinou vyhodí jen co strčíte nos do dveří a neexistuje proti ní skoro žádná obrana. Můžete si jí naklonit: jednou chce zlaté rukavičky, jindy se s vámi napít (a pak vás vyhodí), jindy peníze. Někdy jde přesvědčit, že jste z lazaretu a potřebujete pomoc, někdy se i vyplatí být na ní hrubý, někdy vás vyhodí tak jako tak. Ani se nepokoušejte objevovat se na jejím prahu v podroušeném stavu - nesnáší opilce.

Těžkou alergii má i na nejrůznější milostné avantýry, což dost kontrastuje s tím, že když byla mladší, bývala dost do větru (jak dokazuje její tajný památník). Žije v neustálé hrůze, že Shani některý z jejich návštěvníků přivede do jiného stavu a ona pak bude muset "poslouchat řvoucího haranta".

Jediný způsob, jak si ji naklonit a ještě ji podvést je ukázat jí pečetní prsten Proroka Lebedy, poté vás nechá projít ve víře, že musíte být kněz.

Pro Shaninu párty volte noční hodiny, kdy babizna spí, jinak vás může vyhodit. Pokud úkol dotáhnete do konce a strávíte se Shani noc, budete mít těžkou volbu, jestli babu nechat žít, nebo ji vytočit tak, že to nerozdýchá. Ať zvolíte jakoukoli možnost, víckrát už ji neuvidíte.

Konec spoileru.

Úkoly Editovat

Poznámky Editovat

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.