FANDOM


Řádka 2: Řádka 2:
   
   
Důležitými členy řádu jsou Jakub z Aldersbergu, Siegfried, Zbrojíř řádu a Obchodník řádu ( poslední dva jmenovaní jsou obchodníci, kteří s vámi budou obchodovat pouze pokud máte dobré vztahy s řádem )
+
Důležitými členy řádu jsou [[Jakub z Aldersbergu]] , [[Sigfried z Denesle]] , [[Zbrojíř Řádu]] , [[Obchodník Řádu]] a [[Šikovatel Řádu]] ( poslední tři jmenovaní jsou obchodníci, kteří s vámi budou obchodovat pouze pokud máte dobré vztahy s Řádem )
   
 
[[en:Order of the Flaming Rose]]
 
[[en:Order of the Flaming Rose]]

Verze z 29. 5. 2011, 16:22

Původně Řád bílé růže, díky činnosti charismatického Jakuba z Aldersbergu se přeměnil na jednu z nejmocnějších vojenských sil v Temerii, změnil jméno i svůj program. Začal se zaměřovat na získávání nových, oddaných lidí a nastolení pořádku v království a to i za cenu represí proti nelidskému obyvatelstvu. Říká se, že důvodem k mnoha pogromům byla pouze Jakubova fanatická nenávist vůči elfům.


Důležitými členy řádu jsou Jakub z Aldersbergu , Sigfried z Denesle , Zbrojíř Řádu , Obchodník Řádu a Šikovatel Řádu ( poslední tři jmenovaní jsou obchodníci, kteří s vámi budou obchodovat pouze pokud máte dobré vztahy s Řádem )

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.